banner29

Teröristler kına yakmıştı! Şimdi ne yapacakları merak ediliyor...

İçişleri Bakanlığı görevini yıllardır başarılı bir şekilde yürüten Süleyman Soylu'nun istifa kararı, PKK'lı alçaklarda kısa süreli sevince neden oldu. Soylu'nun tekrardan görevini üstlenmesi sonrasında PKK sevicilere vereceği tepkinin ne dozda olacağı merak edilmeye başlandı.

Gündem 13.04.2020, 00:12
Teröristler kına yakmıştı! Şimdi ne yapacakları merak ediliyor...

Soylu'nun istifa kararı teröristleri kısa süreliğine de olsa sevindirdi.

İçişleri Bakanlığı görevine geldiği günden itibaren birçok başarılı adım atan ve PKK'yı Başkan Erdoğan'ın ifadesiyle 'İnlerine girerek' imha eden Bakan Soylu, terör örgütü PKK'yı resmen biçti.

Teröristlere yönelik operasyon düzenleyen kanhraman mehmetçiğin her zaman yanında oldu. Kimi zaman Hakkari'de kimi zaman Van'da, İran sınırında kahramanlarımıza moral verdi. Operasyonları yakından takip etti.

15 TEMMUZ'DA SOKAĞA İNEN TEK BAKAN

Süleyman Soylu, 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişiminde de sokağa inen tek bakan oldu.

Fetullahçı teröristlere karşı dimdik ayakta duran Soylu, FETÖ'ye yönelik operasyonlarda da büyük başarılar elde etti.

Süleyman Soylu'nun istifa kararı alması, Fetullahçı alçaklarda ve PKK'lı teröristlerde mutluluğa neden oldu.

HDP-PKK MUTLU

HDP'li Ahmet Şık, Soylu'nun istifasına ilişkin "Sıradaki" diyerek mutluluğunu ortaya koydu. Şimdi ne diyeceği ise merak konusu.

Terör örgütü PKK'nın medyası, Süleyman Soylu'yu "halk düşmanı" deme küstahlığında da bulundu. Soylu'nun yakın zamanda PKK'nın medya ayağına da el atması gerekiyor.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Süleyman Söylü AZERBAYÇANDA ÇOK SEVİLİR Onun Bütün Kahramanlığı Çöz Önünde Şunları Görmek Üçün TÜRKÜYEDE YAŞAMAĞA Ehtiyaç Yok Süleyman Söylünü HDP PKK ÇEBHE Sevmemesin Nedenleri Var Bütün İşleri Gerçekdi Onun Üçün Süleyman Söylü Maskalanmış İnsan Deyil ÇEBHENİN HDP Kaç Üzü Var Bilen Varmı Zamanla Hepsinin Maskası Açılaçağ SÜLEYMAN SÖYLÜ MEHMETÇİKLER ÜÇÜN ÖNEMLİ İNSAN SÜLEYMAN SÖYLÜ ÜÇÜN GÖREVE BAŞLAMAĞ YENİ KAPI AÇMAĞ DEMEK İŞİNİZDE UĞURLAR BAŞARILAR İBLİSLERİN SEVİNÇİ KALPİNDE KALSIN
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?