banner30

banner29

Trump'tan dikkat çeken Erdoğan yorumu!

Ödüllü gazeteci Bob Woodward, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki yorumları çok ses getirdi. Trump, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, “bir lider ne kadar sertse o kadar iyi anlaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Gündem 10.09.2020, 11:30
Trump'tan dikkat çeken Erdoğan yorumu!

Watergate skandalını ortaya çıkaran gazeteci Woodward’ın çıkaracağı yeni kitabında Donald Trump’ın, Başkan Erdoğan hakkındaki yorumlarına yer verildi. Erdoğan için ‘sert biri’ tabirini kullanan Donald Trump'ın, tuhaf yorumlarına da yer verildi.

Dünyadaki haydut devletlere karşı dik duruş sergileyerek sert bir tavır takınan Recep Tayyip Erdoğan, bu duruşu ile Trump’ın dikkatini çekti. Yayımlanacak kitapta Trump’ın Başkan Erdoğan hakkındaki yorumları ise dikkat çekti.

Erdoğan’la çok iyi anlaşıyorum

ABD basınında yer alana haberlere göre, gazeteci bir gün, Trump’a; “Erdoğan’la aranız ne kadar iyi” sorusunu sordu. Trump da, “bir lider ne kadar sertse, o kadar iyi anlaşıyorum. Anladın mı? Bir gün bunu bana açıklar mısın? diye cevap veriyor.

Fox News haberde de daha önce Erdoğan için “çok iyi bir satranç oyuncusu” diyen Trump, en iyi anlaştığı liderlerden birinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?