banner30

banner29

Tunç Soyer’in Ecevit paylaşımı CHP’lileri kızdırdı! ‘Yüzün kızarmadı mı?’

KKTC'de basına verdiği röportajda “Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” sözleri ile büyük tepki çeken CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in bugün sosyal medya hesabından yayınladığı anma mesajı, Ecevit’i ‘Kıbrıs Fatihi’ olarak gören CHP’lilerin tepkisini çekti.

Gündem 05.11.2019, 17:17
Tunç Soyer’in Ecevit paylaşımı CHP’lileri kızdırdı! ‘Yüzün kızarmadı mı?’

KKTC'de basına verdiği röportajda “Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” sözleri ile büyük tepki toplayan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in bugün sosyal medya hesabından Eski Başbakan Ecevit’ yönelik yayınladığı anma mesajı, CHP’lileri kızdırdı. Ecevit’i ‘Kıbrıs Fatihi’ olarak CHP’liler sosyal medyada Soyer’e "Bu mesajı atarken yüzün kızarmadı mı?" diye çıkıştı.

ECEVİT'İ ANINCA SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Soyer, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında, "Hayatı boyunca halkı için çalıştı. Dürüstlüğü ve mütevazılığıyla bizlere örnek oldu. 13 yıl önce aramızdan ayrılan kıymetli devlet adamı #BülentEcevit'i saygıyla anıyorum." ifadelerini kullanarak Ecevit’i anarken, bu paylaşımı gören ve Ecevit’i ‘Kıbrıs Fatihi’ olarak gören CHP’liler küplere bindi.

İşte o tepkilerden birkaçı:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?