banner5

banner29

Türk hacker grubundan AİHM'e tepki! Özür dileyene kadar erişime kapalı!

Terör tutuklusu HDP eski eş başkanı Selahattin Demirtaş'ın bırakılmasını isteyen AİHM'e Türk hacker grubu Anka Neferler Tim'den tepki geldi. Türk hackerlar AİHM'in sitesini erişime kapattı.

Gündem 22.12.2020, 21:50 22.12.2020, 21:54
Türk hacker grubundan AİHM'e tepki! Özür dileyene kadar erişime kapalı!

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), 2017'de gündeme aldığı terör tutuklusu Selahattin Demirtaş davasıyla ilgili skandal bir karar verdi. 

Terör tutuklusunu kollayan AİHM’in gerekçeli kararında, Kasım 2018'de olduğu gibi, Demirtaş'ın tutukluluğu için öne sürülen gerekçelerin yetersiz olduğuna hükmedildi. 

Demirtaş’ın hukuki değil, siyasi gerekçelerle tutuklu olduğunu iddia eden AİHM, seçme ve seçilme hakkının ihlal edildiğine de hükmetti

Türk hackerlar AİHM'in sitesini erişime kapattı

Terör örgütü PKK'nın siyasi kanadının HDP'nin eşbaşkanı olduğu süre içerisinde 6-7-8 Ekim provokasyonları nedeniyle Doğu Anadolu'da kaos çıkaran Selahattin Demirtaş'ın bırakılmasını isteyen AİHM'e Türk hacker grubundan tepki geldi.

AİHM'in sitesini erişime kapatan ve sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren Anka Neferler Tim, "Selahattin Demirtaş'ın serbest bırakılmasını isteyen Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin sitesi saldırılarımız sonucu erişime kapatılmıştır. Özür açıklaması yapana kadar siteyi açmıyoruz!" ifadesinde bulundu.

Yorumlar (1)
KEMAL 1 ay önce
Allah sayınız artırsın yiğitler. artık savaşlar bu şekil olacak. ALLAH ümmeti muhammede ve islama deccalin ve onun askerlerinin belini kıracak sizin gibi yiğitler nasip etsin. devir artık füze müze devri değil. şu adınızı da değiştirin hacker de ne. adam gibi bir türk ismi bulun şuna
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?