Türkiye'de bir ilk! İstanbul'da üst geçit paralı hale geldi...

İstanbul'da metrobüs yoğunluğunu engellemek için turnikeler üst geçit girişine alındı, ancak bu kez de İstanbullular kart basmadan köprüyü kullanamaz hale geldi. Böylece bir üst geçit ilk kez paralı hale gelmiş oldu.

Türkiye'de bir ilk! İstanbul'da üst geçit paralı hale geldi...

İstanbul'da metrobüs duraklarındaki yoğunluk sürüyor. Söz konusu durakların başında ise Altunizade geliyor. 

Yetkililer yoğunluğu azaltmak için metrobüs girişindeki turnikeler üst geçidin başına alındı, ama bu da çözüm olmadı. Yoğunluk bu kez de köprünün girişinde oluştu.  İstanbullular akbil basmadan üst geçitten geçemiyor. Böylece üst geçit paralı hale geldi. Karşıya geçmek isteyenler, alt geçidi kullanmak zorunda.

ÇÖZÜM BULUNAMIYOR

Bulunan çözüm yolu yoğunluğu azaltmaya yetmedi. Sabah saatlerinde Altunizade durağına gidenler, dakikalarca boş araç gelmesini bekledi.

ORTADA NE BAŞKAN NE DE ÇÖZÜM VAR

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yurt dışında bulunması ve halen daha çözüm üretilememesi vatandaşın sabrını taşırırken, tepkiler de artarak devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 00:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mk
Mk - 9 ay Önce

Her şey güzel olacak

HASAN KAYA
HASAN KAYA - 9 ay Önce

SÖZDE GAZETECİ DİYE GEÇİNEN BU YORUMUMU OKUYAN SAYIN YETKİLİLER, YALAN HABER YAPMAYA UTANMIYORMUSUNUZ ? BU KADAR ALÇALMAYIN ŞEREFİNİZ ONURUNUZ YOKMU SİZİN !!

Senol
Senol - 9 ay Önce

Hasan Kaya, dostum sen cibiliyetsizmisin. Sabahdan aksama kadar orada son 3 aydir hep kuyruk var. Gidip gormeden yorum yapma. Sizin gibi cahiller yuzunden zaten 100 yilimizi kaybettik.

Mbr
Mbr - 9 ay Önce

Desenize artık üst geçitler de paralı

kenan
kenan - 9 ay Önce

eşek dokuz çeşit yüzme bilirmiş ama suya düştümü hepsini unutur boğulurmuş.. Bu kente başkan ne zaman lazım.. Show zamanımı..

karamolla
karamolla - 9 ay Önce

Saadet partisi dolaysıyla karamolla övünsün, onun payı da var bu işte.

SIRADAKİ HABER

banner5