banner30

banner29

Vali kötü gelişmeyi duyurdu! Koronavirüs vakası kalmamıştı...

Tunceli’de tedavi gören son corona virüs hastasının ardından bir da taburcu olmasıyla kentte, corona virüs vakası kalmamıştı. Anca yapılan yeni açıklamada 1 kişinin testinin pozitif çıktığı saptandı.

Gündem 24.04.2020, 19:49 24.04.2020, 19:58
Vali kötü gelişmeyi duyurdu! Koronavirüs vakası kalmamıştı...

Tunceli Valiliği dün sosyal medya hesabından kentte koronavirüs vakasının kalmadığını duyurmuştu. Valilik bugün yeni bir açıklama yaptı.

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, bugün kentteki bir hastanın corona virüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Tunceli Valisi Sonel, "Sevgili Tuncelili hemşehrilerim, dün bu vakitlerde 8 pozitif vakamızın 8'inin de taburcu olduğunu yazmıştım. Bugün maalesef bir pozitif vakamız çıktı" dedi.

Yeni tip koronavirüs (COVID-19) testleri pozitif çıkan 8 hastanın tedavilerinin ardından dün taburcu edildikleri Tunceli'de, bugün bir kişide daha COVID-19 tespit edildiği bildirildi.

Vali Tuncay Sonel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Dün bu vakitlerde 8 pozitif vakamızın 8'inin de taburcu olduğunu yazmıştım. Bugün maalesef bir pozitif vakamız çıktı. Toplam vaka sayımız 9. 8 hastamız taburcu oldu ve bir hastamızın tedavisi devam ediyor. Rehavet olmamalı. Alınan kararlara titizlikle uyalım." ifadelerini kullandı.

Valilik tarafından dün yapılan açıklamada, COVID-19 testleri pozitif çıkan 8 hastanın iyileştikleri ve taburcu edildikleri belirtilmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?