banner29

Vekil, evden çıkmayanlar için Erdoğan'ın "3 çocuk" tavsiyesini hatırlattı

Salgın tehlikesi nedeniyle evden çıkmayanlara seslenen Çamlı, "Şer gibi gözüken Korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır" yazdı

Gündem 29.03.2020, 17:10
Vekil, evden çıkmayanlar için Erdoğan'ın "3 çocuk" tavsiyesini hatırlattı

Şu ana kadar 47 vakanın kaydedildiği Türkiye'de İçişleri ve Sağlık bakanlıklarının uyarıları ve tedbir kararlarının ardından birçok kişi evden çıkmamaya, bazı çalışanlar ise evden çalışmaya başladı.

Zorunlu olmadıkçı dışarıya çıkmayan birçok kişi, kendini eve kapattı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ise, koronavirüs karantinasıyla ilgili tartışma yaratan bir paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 çocuk tavsiyesini hatırlatan Çamlı, "Şer gibi gözüken korona, hayra vesile olacaktır" diyerek, bu tavsiyenin azalma eğiliminde olan nüfus için hayırlı olacağını kaydetti.

Çamlı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Reisicumhur'umuz, ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak, iştirak ettiği her nikahta 3 çocuk meselesini hatırlatıyor, teşvik ediyordu. Şer gibi gözüken korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır"

#Reisicumhur'umuz,ileriye dönük azalma eğiliminde olan nüfus meselesiyle ilgili olarak,iştirak ettiği her nikahta #3çocuk meselesini hatırlatıyor,teşvik ediyordu..

Şer gibi gözüken #Korona, istirahati bu manada berekete,hayra vesile olacaktır#GüçlüMilletGüçlüDevlet

— Ahmet Hamdi Çamlı (@ahmethamdicamli) March 17, 2020

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?