banner30

banner29

Yahudi asıllı yazardan çarpıcı kitap! Koronavirüsü 15 yıl öncesinden harfiyen anlatmış!

Twitter'da yayınlanan bir video ile ortaya atılan son iddiada babası yahudi olan Sylvia Browne isimli Amerikalı bir yazarın 'Kehanetler' kitabında koronavirüsü 15 yıl önce yazması dikkat çekti. Browne'nin bu kitabı, bir biyolojik saldırı planının bir parçası mı yoksa sadece bir tahmin mi olduğu konusunda akıllarda soru işareti bıraktı.

Gündem 22.03.2020, 00:22 22.03.2020, 13:12

Koronavirüs dünyayı tedirgin etmeye devam ederken birçok iddia ortaya atılmaya başlandı. Twitter'da yayınlanan bir video ile ortaya atılan son iddia ise babası bir yahudi annesi ise bir protestan olan Sylvia Browne isimli Amerikalı yazarın 'Kehanetler' kitabı isimli eserinde bulundu. Eserde geçen ilginç ifadeler kullanan Sylvia Browne'ın hayal gücünün mü yoksa somut bilgilerin mi eseri olduğu merak konusu. Sylvia Browne Kehanetler Kitabı'nda geçen o ifadeler görenlerin ağzını açık bıraktı.

Kehanetler kitabının konusu ne?

Twitter'da yayınlanan bir video ile birlikte sosyal medyanın ilgili bir anda bu kitaba çevrildi. İsmi Kehanetler Kitabı olan kitapta yazar, belirli tarihli yıllar arasında gerçekleşmesini düşündüğü hadiseleri kehanet olarak kaleme almış.

Kehanetler kitabı yazarı kimdir?

Kehnanetler kitabı isimli kitabın yazarı Sylvia Browne isimli Amerikalı bir yazar. Eserde dikkat çeken kısım ise yazarın tam da bu dönemi kast ederek dile getirdiği bir virüsten bahsetmesi. Okuyanların corona virüsün belirtildiğini düşünerek yorumladıkları kısımda yazar şoke eden ifadeler kullanmış.

Çarpıcı ifadeler

İşte Kehanetler Kitabı isimli kitabın o kısmı:

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”

Sylvia Browne Kimdir?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?