Yalova'da iki villada Kaşıkçı'nın cesedi aranıyor!

Yalova'nın Termal ilçesine bağlı Samanlı köyündeki bir villada Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin jandarma ve polislerce başlatılan arama çalışması genişletildi. Şu sıralarda ekipler komşu villada da arama yapıyor. Bu arada ilk villanın bahçesindeki kuyuda inceleme için itfaiye ekipleri çağrıldı.

Yalova'da iki villada Kaşıkçı'nın cesedi aranıyor!

Yalova'da Cemal Kaşıkçı hareketliliği yaşanıyor. Öldürülen Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedinin gömüldüğü iddia edilen villada İstanbul'dan gelen polis ekipleri arama yapıyor. 

Yalova'nın Termal ilçesinde uzun bir aranın ardından yeniden Cemal Kaşıkçı hareketliliği yaşanıyor.

Samanlı Köyündeki bir lüks villaya sabah erken saatlerde gelen çok sayıda polis çevreyi güvenlik şeridi içerisine aldı. Villa'da, bahçede ve villa çevresindeki arazide arama yapan ekipler.

Suudi infaz timi tarafından öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'ya ait iz aramaya başladı. Kaşıkçı'nın cesedinin bu villada gömülü olduğu iddia edildi.

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin Yalova'da bir villada sürdürülen arama çalışması genişletilerek bitişikteki villa da aranmaya başlandı.

Bu arada arama yapılan ilk villanın bahçesindeki kuyu incelemeye alındı, bahçeye itfaiye aracı getirtildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Yalova Valisi Muammer Erol, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Samanlı'da villada arama gerçekleştirildiğini belirterek, "Aramanın mahiyeti ve sonuçları hakkında gereken açıklama İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılacaktır." ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5