banner29

Yazarımız Muhammet Binici bir ilki gerçekleştirdi

Televizyon programcısı ve Habervakti yazarı Muhammet Binici, dijital gazeteciliğe yeni bir boyut kazandırdı. Binici, köşe yazısını bir video klip çekerek okuyucularına aktardı. Anlattığı konuların önemini okuyucunun dikkatini çekecek şekilde köşe yazısında bahsettiği konuların medyaya yansıyan taraflarını da video klibine ekleyerek alanında bir ilki gerçekleştirdi. Yazarımız Muhammet Binici gerek kendi adına ve gerekse sitemiz Habervakti.com adına bir ilki gerçekleştirdi. İşte Binici'nin yazısı ve yazısına çektiği video klip..

Gündem 20.05.2020, 20:06 20.05.2020, 23:44
Yazarımız Muhammet Binici bir ilki gerçekleştirdi

Binici 'Bu yazıyı şu ana kadar vuku bulan olaylardan buluşlardan ve yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’den esinlenerek kaleme aldım. Olayların birbiriyle arasında kronolojik bir bağ vardır. Oluşum sırasına göre de imha başlayacaktır' ifadelerini kullandı. Binici insanlığı bekleyen 5 tehlikenin dalgalar şeklinde olduğunu ve bu dalgaların ise;

1. Dalga; “Enerji Kesintisi” Önce elektriği kesip insanlığı kaosa sürükleyecekler.

2. Dalga; “Yıkım” tüm şehirleri yakıp yıkıp her şeyi yerle bir edecekler

3. Dalga; “Enfeksiyon” yani hava ve su yoluyla durdurulamaz bir virüs yayacaklar, insanların canlarını tek tek alacaklar.

4. Dalga; “İşgal” Tüm Dünya’da kontrolü ele alacaklar, daha önceden insanlığın içine sızanlar hayatta kalan tüm Âdemoğlunu yok etmeye çalışacak.

5. Dalga; “Bedenleri Ele Geçirecekler” Böylelikle tüm eylemleri kontrol edebilecekler, Dünya güvenilemez bir yer haline gelecek anne kızına, çocuk babasına güvenmeyecek. Acaba annem insan mı? Yoksa! bedeni ele geçirilmiş bir hümonoid mi? Herkes kaybettiği ailesini arayacak anne kızını, baba; oğlunu, eşini, çocuklarını.. Bilmeden anlamadan belki de dinlemeden ama sadece kendini bilerek şehirlerini yurtlarını kurtarmaya çalışacak.

Peki, kimin kim olduğunu bilmeden insanoğlu düşmanıyla nasıl savaşacak? Nasıl kendini koruyacak? Sahi, Dünya’nın sonuna Âdemoğlu hazır mı?

5. Dalga başarıya ulaşırsa insanlık yeryüzünden silinme noktasına gelecek. Dünya Hümanoidlerin, Genaoidlerin, avatarların olacak. İşte o zaman kendi ellerimizle yok ettiğimiz evren yaşanmayacak hale gelince bir ıslık sesi duyacağız. Kulaklarımızın zarı patlarcasına, gördüklerimizden göz bebeklerimiz yuvalarından dışarı fırlarcasına.. 4 melekten 4.sü İsrafil Aleyhi selam Sura üfleyecek. işte o zaman dağlar etrafa saçılmış renkli yün ve pamuk yumakları gibi sağa sola atılacak etrafa dağılacak. Hayatta kalan insanlar çırpınıp yayılan pervaneler gibi oraya buraya koşacaklar, kaçışacaklar. Toprağa defnedilenler fersah/fersah mezarlarından çıkacaklar ve artık hesap vakti gelip çatacak. Gerçek yuvamıza, ebedi barınağımıza ruhların gitme vakti gelecek. İnsanoğluna Kendi eliyle yok ettiği Dünya’dan ise hiçbir şey kalmayacak.' diye sıraladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?