banner30

banner29

Yeni Akit, AK Parti'nin dava açmaya hazırlandığı Dilipak'a sahip çıktı

Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu, İstanbul Sözleşmesi'ni konu aldığı "AKP'nin papatyaları" başlıklı yazısında kullandığı "fahişe" kelimesini kullanan gazetesinin yazarı Abdurrahman Dilipak'a sahip çıktı.

Gündem 01.08.2020, 20:09 03.08.2020, 19:58
Yeni Akit, AK Parti'nin dava açmaya hazırlandığı Dilipak'a sahip çıktı

Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu, İstanbul Sözleşmesi'ni konu aldığı "AKP'nin papatyaları" başlıklı yazısında kullandığı "fahişe" kelimesini kullanan gazetesinin yazarı Abdurrahman Dilipak'a sahip çıktı.

AK Parti'nin dava açma hazırlığını hatırlatan Karahasanoğlu, "Dilipak abiye yapılan yanlış, hatırlatayım AK Parti içindeki bir avuç akepeliler kazançlı çıkacak" görüşünü savundu. 

Karahasanoğlu, "AK Parti adına açıklama yapan Genel Sekreter Fatih Şahin, gazetemizin kuruluşundan bu yana, hatta Cuma dergisinin kuruluşundan itibaren yazarı olan Abdurrahman Dilipak için, dava açma hazırlığı yaptıklarını söylemiş.. Şimdilik, bunun yanlışlığını ifade edeyim.. Gelişmeler, Fatih Şahin’in açıklaması doğrultusunda seyredecek olursa, tam da Abdurrahman abinin o yazıda kastettiği şekilde, AK Parti’nin değil, AK Parti içindeki bir avuç akepelilerin kazançlı çıkacağını hatırlatayım.. " düşüncesini dile getirdi. 

Karahasanoğlu, "Şimdilik, Fatih Şahin’e bir soru ile bitireyim. AK Parti, sabahtan akşama kadar kendisine küfreden kaç kişiye bugüne kadar dava açmıştır ki, o küfür edenlerin ‘yandaş’ olarak nitelendirdikleri Dilipak’a, hem de bir uyarısı sebebi ile, o uyarısı da çarpıtılarak dava açmaya sıra gelmiştir?” ifadesini kullandı. 

Yorumlar (4)
bahadır akıncı 9 ay önce
Erdoğan ak partinin 81 il başkanlığını ve ilçe başkanlıklarını kapatsın
aldığı oydan fazlasını alır iddia ediyorum bu yöneticiler için oy veren yok herkes Erdoğanın şahsına davasına oy veriyor bu parti yöneicilerinin davadan haberi yok varsa yoksa menfeat iş takibi abdurrahman dilipak yıllardır davasının arkasında dimdik duran bir dava adamı fatih şahin sen kimsin altından koltuğu alsalar yarın geleceğine deva ararsın davan kadar konuş
Bir Baba 9 ay önce
Abdurrahman Dilipak bey yazısın da çok doğru tespitlerde bulunmuştur. Akparti içindeki bazı basiretsiz siyasetçiler bunu anlayamaz. Millete rağmen milleti görmezden gelen siyasetçiler ancak bağlı bulundukları siyasi partiye zarar verir.
Sonuç Ak partinin ÇÖKÜŞÜDÜR
Ahmed Gökmen Yılmaz 9 ay önce
Ak Parti içinde ,Ak Partili olmayan , İslam Şuuru olmayan, Menfaati doğrultusunda hareket eden, Cumhurbaşkanımızın Aleyhinde Çalışan Bir Kesim varki, Bunlara Kim Dur diyecek. Abdurrahman Dilipak ın Her dediği doğru değildir.Lakin Yazmış olduğu Yazı hakkındaki Fikrim , Doğru Bir Yazıdır. Kendi Ayağımıza Sıkmayalım derim. CUMHURBAŞKANIMIZ İNŞALLAH konuya El atar
Hasan Katı 9 ay önce
Erdoğan'ın etrafında ve yönetim kadrolarında ne kadar AKP'li ne kadar AK partili var. Hani iki taraf etkin
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?