Yeni Saadet'li Naim Şahin'e Ali Aktaş'tan tepki! 'Şimdi hep beraber takla atıyoruz!'

Saadet Partisi 7'nci Olağan Büyük Kongresi'nde AK Parti’nin eski Bakanlarından İdris Naim Şahin, Saadet Partisi yönetimine seçildi. Şahin'in partiye girmesine ise Saadet Partisi'nin 31 Mart seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ali Aktaş tepki göstererek, "Haydi hep beraber takla atıyoruz şimdi." dedi

Yeni Saadet'li Naim Şahin'e Ali Aktaş'tan tepki! 'Şimdi hep beraber takla atıyoruz!'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun tek aday olduğu Saadet Partisi 7'nci Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 962 oy alarak yeniden Genel Başkan seçildi.

Partinin "Genel İdare Kurulu Üyeleri" listesinde ise dikkat çeken bir isim yer aldı.

Edinilen bilgilere göre; eski AK Partili Bakan İdris Naim Şahin, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyeleri arasında.

İdris Naim Şahin, 31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi'nden Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmuş ve o zaman da tartışılmıştı.

"HAYDİ HEP BERABER TAKLA ATIYORUZ ŞİMDİ"

Saadet Partisi'nin 31 Mart seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ali Aktaş, İdris Naim Şahin'in listede yer almasına tepki gösterdi.

Ali Aktaş, sosyal medyada "İdris Naim Şahin bey benden çok daha fazla Milli Görüşçüdür. Haydi hep beraber takla atıyoruz şimdi" mesajını paylaştı.

İŞ İSTEYEN VATANDAŞA "TAKLA AT" DEMİŞTİ

2 yıl önce 5 TEDAŞ işçisinin hayatını kaybetmesi üzerine inceleme yapmak üzere Erzurum'a giden İdris Naim Şahin, iş istemek için yanına gelen Mustafa Boğaçayır isimli yaşlı adamdan ilginç bir istekte bulunmuştu. Şahin, kendisine "Sizi gördüğüme çok sevindim Bakanım" diyen adama, "Nereden bileyim sevindiğini, haydi bir takla at da göreyim bakıyım" demişti.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 01:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5