Yeşim Salkım'dan Suriye'de görevli astsubaya hakaret!

Magazinel haberlerle sürekli gündeme gelen Yeşim Salkım bu kez Suriye'de görev yapmış bir astsubaya ettiği hakaretle gündem oldu. Güvenli bölge harekatını 'savaşa hayır' diyerek istemeyen şarkıcıya hakaret ettiği astsubaydan tokat gibi cevap geldi.

Yeşim Salkım'dan Suriye'de görevli astsubaya hakaret!

Fırat doğusuna yönelik operasyon için geri sayım başladı. Çoğu sanatçı operasyona destek verirken, magazinel şatkıcı Yeşim Salkım, 'Savaşa hayır' dedi.

RAHATSIZ OLDU

Türkiye'nin haklı operasyonundan rahatsız olan Salkım Twitterda, "Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." şeklinde bir yorum paylaştı.

'GİDİP GÖRDÜN MÜ ORADA NELER OLUYOR?'

Salkım'a had bildiren cevap bir astsubaydan geldi. Salkım'a cevap veren kişi, o tweet'in altına, "Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii." ifadelerini kullandı.

CEVAP GECİKMEDİ

Bunun üzerine sinirlenen Salkım, "Sen gittin herhalde ben teröristlere değil, savaşa hayır dedim." yanıtını verdi. Tepki veren kişi ise cevaben, "Evet gittim, oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken, ben oradan yeni geldim." dedi.

HAKARET ETTİ

Yeşim Salkım, bu sözlere fazlasıyla içerleyerek, "Hadi lan oradan klavye delikanlısı." yazdı. Salkım, ardından da kendisine cevap veren takipçisini engelledi.

SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Tüm bu sözlü sataşmanın sonrasında Yeşim Salkım'a cevap veren kişinin, sınırda görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından, Yeşim Salkım'a gönderildi.

Yeşim Salkım, şimdilik sessizliğini koruyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 19:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet demirci
mehmet demirci - 10 ay Önce

sana hadi lan oradan klavye kokonası... porsümüş moruk karı... savaşa hayır demeyi biliyonda amerikaya niye demiyorsun 10.000 km öteden gelip suriyede neden pkk ya destek atıp mazluma zulm ediyorsun diye... avanak karı...

SIRADAKİ HABER

banner5