banner5

banner29

Yılmaz'dan hakkındaki iftiralara net cevap!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, sosyal medya üzerinden hakkında yürütülen iftira dolu yayınlara ''CHP'nin kuyruğundan ayrılın. Yanlış yoldan ayrılın'' tepkisinde bulundu.

Gündem 06.03.2019, 13:33 06.03.2019, 14:11
Yılmaz'dan hakkındaki iftiralara net cevap!

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta da dikkat çeken açıklamalar yer aldı. Hakkında çıkan iftira dolu yayınlara imza atanlara tepki gösteren Yılmaz, önemli uyarılarda bulundu.

UYARILARIMIZI İFTİRA MALZEMESİ YAPTILAR

Kendisi hakkında linç kampanyasına girişenler hakkında açıklamalarda bulunan Yılmaz, ''Bana saldırsalar da hepsini seviyorum. Madem sözümüze değer veriyorlar. Diğer sözlerimizi de dikkate alıp, CHP'nin kuyruğundan ayrılın. Yanlış yoldan ayrılın. Geniş anlattığımız bir sohbeti, cımbızlayıp ve onunla Türkiye'de propaganda yapacaksın. Bu güzel ahlaka sığmaz. Biz orada sevgimizden dolayı iktidarı uyardığımız, söylemlerde bulunduk. İktidarın dikkat etmesi gereken hususları anlattık. Yaptığınız güzel hizmetlere güvenmeyin, insan unutkandır. Bu yönde uyarılarda bulunduk.'' dedi.

AK PARTİ'YE AKP DEMEM

Dost ruhuyla uyarmayı şiar edindiklerini belirten Yılmaz, ''Biz partici değiliz. Hiçbir partinin amigosu değiliz. Biz Türkiye'yi ve Erdoğan kardeşimizi destekliyoruz. Erdoğan'dan sonra da bu ülkeye güzel insanlar gelsin diye mücadele ediyoruz. Dolayısıyla ben AK Parti'ye AKP demem. Sahtekarlık buradan belli. Sözüm bile çarpıtıldı. Ama uyarım yerinde bir uyarıdır. O zamanlar FSM Köprüsü'nde eylemler var. Vatandaşa toplu cezalar geldi. Vatandaş sandıkta öfkeyle yanlış bir karar verebilir. Bu yönde uyarılarda bulunduk ve sorun ortadan kalktı.'' açıklamasında bulundu.

 Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?