banner29

Yılmaz: En büyük bağımlılık makamkolikliktir!

Akit TV'nin en çok izlenen progremı Milli Diriliş'te açıklamalarda bulunan ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, ''En büyük bağımlılık, makamkolikliktir'' dedi.

Gündem 28.11.2018, 15:23 28.11.2018, 16:03
Yılmaz: En büyük bağımlılık makamkolikliktir!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te yaklaşan yerel seçimlerle ilgili çarpıcı ifadeler yer aldı.

GÜNÜMÜZÜN EN BÜYÜK MADDE BAĞIMLILIĞI...

''Sigara ömrü azaltan bir intihar yoludur'' diyen Yılmaz, ''Esrar eroin daha büyük bir felaket. Ama sorarsanız günümüzün en büyük madde bağımlılığı makamkolik hastalığıdır. Makamlara gelmek için ayak oyunları yapanlar bu halka nasıl hizmet edecek. Dünyaya geldik, imtahan budur. Dünyaya esir mi olacağız, dünyayı esir mi alacağız? Peygamberler dünyaya esir olan insanları, esaretten kurtarmak için geldi. Nefisleri ilahlaşmıştı.'' ifadelerini kullandı.

ALEVİ'NİN SÜNNİ'NİN DE MEZHEPİ BELLİ

Mezhep kavgalarına değinen Yılmaz, ''Şimdi mezhep kavgaları gereksiz. Türkiye'deki mezhep belli. İtikattaki mezhebimiz Laisizm, ameldeki emzhebimiz kapitalizm. Hadi aksini iddia edin. Bütün Müslümanlar Laisizm itikadiyle yönetiliyor. Alevi'nin de Sünni'nin de yuvasını bu iki bela mezhep yıktı.'' dedi.

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?