banner29

Yılmaz: ''İslam dünyası morfinlendi!'' Yılmaz, ne demek istedi?

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'dan Milli Diriliş'te dikkat çeken açıklamalar geldi! Akittv ekranlarının en çok izlenen programı Milli Diriliş'te, haber Koordinatörümüz Bülent Deniz'in sorularını cevaplayan Yılmaz: 'Osmanlı nasıl morfinlendi?', 'Kur'an-ı Kerim neden gece indirildi de gündüz indirilmedi? Bunun hikmeti nasıl okunmalı?' ve '5'li çetenin merkezinde kim var?' sorularına çarpıcı cevaplar verdi! İşte haberin detayları ve izleyemeyenler için yayının band kaydı!

Gündem 15.01.2020, 15:56 15.01.2020, 17:41
Yılmaz: ''İslam dünyası morfinlendi!'' Yılmaz, ne demek istedi?

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta da dikkat çeken açıklamalar yer aldı.

YILMAZ: BEŞLİ ÇETEYİ DE YÖNETEN BİR ÇETE VAR!

Dünya da saddece beşli çetenin var olmadığını ve hepsinin emrinde olduğu bir merkezin olduğunu vurgulayan Yılmaz, ''Beşli çetenin merkezinde İsrail var. Firavun'un köleleriyken şimdi dünyaya Firavunluk yapıyorlar. Bu coğrafyada hep kan var, gözyaşı var. Osmanlı gidince çakallar sahaya indi. Dünyayı çakallar yönetiyor. Aslanlar vadiyi terk etti. Ve o aslan morfinlendi!'' ifadelerini kullandı.

DİKKAT ÇEKEN BAŞLIKLARA DEĞİNİLDİ

Osmanlı'nın morfinlenerek aslanın kedilere maskara edildiğini vurgulayan Yılmaz, ''Kur'an-ı Kerim neden gece indirildi de gündüz indirilmedi?'' sorusuna da açıklık getirdi. Birbirinden önemli konu başlıklarının konuşulduğu, gündemüstü konuların masaya yatırıldığı Milli Diriliş'i izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için:

İşte programın tamamı:

Yorumlar (2)
yılmaz bay 1 yıl önce
Türkistanlı Müslümanların mücadele ruhu

İlminden ve dostluğundan nasiplenmek imkânı bulduğum Abdülehad Hafız'ın yanında ne zaman Türkistan kelimesi geçse gözleri dolar. 2015 yılında Türkiye’ye ziyarete geldiğinde çalıştığım okula davet edip Doğu Türkistan davasını anlatmasını istemiştim. Sahnede konuşma yaparken Doğu Türkistan haritası ekrana yansıtılınca konuşmakta zorlanmıştı.
yılmaz bay 1 yıl önce
Türkistan adı unutturulmuş: Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan… Doğusu doğrudan işgal mantığına kurban giderek Çin tarafından ‘yeni toprak’ adıyla ilan edilmiş: Şincan…
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?