banner29

Yine Filistin yine ihanet ve hainlerin sonu! Şevki Yılmaz yazdı...

İlahiyatçı hatip Şevki Yılmaz, yeniakit.com.tr'de yayınlanan son yazısında yapılan anlaşmalar yoluyla bazı Arap ülkelerinin Filistin davasına ihanetini konu edindi.

Gündem 19.09.2020, 15:12 20.09.2020, 20:54
Yine Filistin yine ihanet ve hainlerin sonu! Şevki Yılmaz yazdı...

Tarih boyunca en büyük fedakarlıkların yanında en büyük ihanetlerin de merkezi olan Filistin, Kudüs'ü Şerif ve Mescid-i Aksa davası, her dönemde olduğu gibi yine gündemin ilk maddesi oldu.

'Normalleşme' anlaşmaları adı altında Amerika'nın öncülüğünde ihanet anlaşmalarına imza atan ülkelerin, ihaneti bir üst boyuta taşıdıkları ve küresel Filistin ihanetiyle baş başa kaldığımız şu günlerde, yaşanan gelişmeleri analiz eden İlahiyatçı hatip Şevki Yılmaz, küresel Filistin ihanetini ve geçmişte başkaca büyük ihanetlere imza atan hainlerin başına neler geldiğini somut örnekler vererek yorumladı ve dikkat çeken tespitlerde bulundu.

İşte Şevki Yılmaz'ın o yazısı:

İhanette ‘’Normalleşme’’ Antlaşması!

Bismillahirrahmanirrahıım

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızdan sonra Ahiret’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

İhanette ‘’Normalleşme’’ Antlaşması!

Her gün beş vakit namazlarımızın her rekatında okuduğumuz Fatiha Sûresi’nde ve onlarca Sûrede Allah’ımızın lanetlediği ve insanlığın baş düşmanı ilan ettiği dünya’nın baş belası Büyük Şeytan Kabalist ve Siyonist İsrail rejimi, müteahhidi ABD ve taşeronları Bahreyn ve BAE (Birleşik Amerika Emirlikleri) imzaladığı ve diğer satılmış krallarında imzalamak için sırada beklediği İhanette Normalleşme Antlaşması; halklarından korktuklarından asırlık gizli aşklarını yani flörtlerini normalleştiren resmi bir antlaşmadır!

Bir zamanlar ihanetlerini halklarından gizlemek için pasaportunda İsrail Vizesi olanları, Yahudi mallarını, hatta arabalarını ülkelerine sokmayan bu kâhyaların maskeleri düştü Elhamdulillah!

Bu antlaşmaya göre Ortadoğu’daki bu ülkelerde İşgalci İsrail Devletinin Elçilikleri karşılıklı olarak açılacak!

Siyasi, Silahi, İctimai, İkitisadi ve İlmi dayanışmalara hız verecek olan bu İsrail’i koruma ve kollama ihanet antlaşmalarını unutmadık! Ve asla unutmayacağız!

Osmanlı Cihan Devletini yıkarak Yeni Dünya Düzeni (dümeni) Projesiyle Siyonist Yahudilere Arzı Mevu’d (Yer Yüzü İsrail İmparatorluğu) idealinin yolunu açan İttihad Tarakki Çetelerinin misyonu ve hamisi CHP’nin tek Parti Diktatörlük döneminde (1948 yılında) BM’de Siyonist İsrail İşgalini onaylayan İhanetini unutmadık! Ve asla unutmayacağız!

Bugün, İslam Âlemini İslam’a İsyan Âlemine dönüştüren ve Mukaddes Filistin’in Kalbine Hançer gibi saplanan İşgalci Terörist İsrail varsa bu ihanetin asıl hamileri; kahramanlaştırarak putlaştırdıklarımız Sabetaist dönmelerin ve aldattıklarının ta kendileridir!

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?