banner29

Youtube'dan Abdurrahman Dilipak'a sansür

Usta yazar Abdurrahman Dilipak’ın da katıldığı “Online International Conference of COVID-19 (CONCOVID)” konferansı Youtube'da engellendi.

Gündem 27.06.2020, 14:29
Youtube'dan Abdurrahman Dilipak'a sansür

Usta yazar Abdurrahman Dilipak’ın konuşmacı olarak katıldığı, 40’a yakın ülkeden 119 akademisyenin katıldığı, 12-14 Haziran 2020 tarihlerinde, 10 kadar üniversitenin katılımı ile Medeniyet Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen, Online International Conference of COVID-19 (CONCOVID)” konferansında yaptığı konuşmaya, Dilipak’ın Youtube sayfasındaki video’ya erişim YouTube tarafından engellendi.

Fakat iki gün önce Dilipak, YouTube’a yayın engeline karşı yaptığı itiraz bugün sonuçlandı ve yayın yasağı kaldırıldı.

Dilipak konferansta yaptığı konuşmada, Covid’19’un “Biyolojik bir ajan” ve silah olduğunu dile getirmiş ve olayın tarihi seyri hakkında bilgi verdikten sonra, “Pandemi” söylemi ve konunun mediada sunumu hakkında eleştirilerde bulunmuş ve bir korku pandemisi oluşturduğunu savunarak, konunun Chip, Starlink ve 5G ile ilişkisini dile getirerek,  “Büyük fotoğrafa” baklıması gerektiğini söylemişti.

Yorumlar (3)
ahmet 9 ay önce
Belki birilerinin çıkarına çomak sokuyorsunuzdur.
Abdül Kalem 9 ay önce
Yahu bu sansür dilipaka özgü bir sansür değil dilipak gibi saçmalayan herkese sansür uygulanıyor çünkü dilipak gibiler saçmalıyor.
Galyali 6 ay önce
İyi yapmışlar. Havlayan köpeği susturacaksın.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?