banner29

Yunanlılardan Türkiye'ye mülteciler üzerinden akılalmaz iftira!

Türkiye ve Yunanistan sınırında yaşanan mülteci krizi ile ilgili Yunan medyası akılalmaz bir iftira ortaya attı. Yunan gazetesi Ekathimerini sözde bir "kaynağa" dayandırdığı haberinde; "Türkler Kovid-19 hastası olan mültecileri Yunanistan'a göndermeyi planlıyor" ifadesini kullandı

Gündem 12.04.2020, 11:06
Yunanlılardan Türkiye'ye mülteciler üzerinden akılalmaz iftira!

Yunan kaynaklar, Türkiye-Yunanistan sınırında insani dramın yaşandığı mülteci krizi ile ilgili şeytanın aklına bile gelmeyecek bir iddiayı ortaya attı.

Yunanistan'ın çok okunan gazetelerinden Kathimerini'nin İngilizce edisyonu olan Ekathimerini'de yer alan haberde; bazı kaynaklar mülteci sorunu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Gazetenin ismini açıklamadığı fakat "güvenilir" olarak adlettiği kaynaklar, Türk makamların Kovid-19 olan mültecileri özellikle Yunanistan'a gönderme planı içerisinde olduğunu söyledi.

Gazeteye konuşan kaynaklar, "Bu mülteciler ki -birçoğu Pazarkule'de-, mülteci kamplarından toplanıp sınıra gönderildi" iddiasında bulundu.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Şeytanın Ağlına Gelen Zaten Şunlardı Yunanlar Ne Zaman İnsan Olupki İndide İnsan Olalar Onların İsmi İblislerle Yanaşı Virüs Onların Ağlın Başına Getirmedise Demeki Gerçekdende Şeytandılar Allah Belanızı Versin Ayağa Kalka Bilmeyesiniz Türk Halkına Mühtaç Olasınız Mürteçilere İlerdi Türkler Ekmek Verdi İndide Siz Ekmek Verin Ne Oldu Zorunuza Gelir Ekmeki Olmayana Ekmek Vermek Allahdan Gelir Kendiniz Allah Tanımayan Şeytansınız
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?