banner30

banner29

Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu yorumu: Gittiğin yeri hak edeceksin

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nın uğradığı saldırının ardından ünlü şarkıcı Yusuf Güney, "Kimse kusura bakmasın, gittiğin yere dikkat edeceksin, hak edeceksin.'' dedi.

Gündem 23.04.2019, 17:03 23.04.2019, 17:11
Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu yorumu: Gittiğin yeri hak edeceksin

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Ankara Çubuk'ta katıldığı cenaze töreninde linç girişimine uğrayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarına tepki gösterilmesinin ardından Güney, bir video yayınlayarak tepkisini bir kez daha dile getirdi.

Instagram hesabı üzerinden kendi fotoğrafını paylaşarak açıklama yapan Güney şu ifadeleri kullandı:

"Siz hiç şehit cenazesine gittiniz mi? Yüreği ateşler içinde yanan bir aile, dünyası başına yıkılmış bir eş ve emanet edilen bir ana kuzusunun şehit haberini getiren, çaresizlikten ellerini avuçlarını ovuşturan gözü yaşlı komutan, yürekleri öfke ile tutuşan silah arkadaşları ve yakınları. Kimse kusura bakmasın, gittiğin yere dikkat edeceksin, hak edeceksin, önce terörü lanetleyin sonra şiddeti kınarsınız."

Yorumlar (2)
Vatan 2 yıl önce
O şehitler bizim evladımız.. Şerefsiz yusuf güney. Senin gibi tutma lar bunu bilmez..şehirde oy devşiren sahip lerine söyle halk şehidinede kemalde SAYIP çıkar....
Sedat keser 2 yıl önce
kemal kilicdaroğluna saldiran vatan haini ......LERDEN hesap sorulsun
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?