Yusuf Kaplan uyardı: Yeni bir darbenin ayak sesleri her yerden işitiliyor

Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, ABD'li Rand Şirketi’nin Türkiye hakkında hazırladığı rapora değindiği yazısında "Yeni bir darbenin ayak sesleri her yerden işitiliyor" dedi.

Yusuf Kaplan uyardı: Yeni bir darbenin ayak sesleri her yerden işitiliyor

Yeni Şafak gazetesi yazarı Yusuf Kaplan, 'Geliyorum diyen tehlike: Darbe' başlıklı bugünkü yazısında ABD'li Rand şirketinin Türkiye raporuna değindi. 

Kaplan, "8 Şubat darbesinde de, 15 Temmuz darbe ve işgal girişimimizde de perde arkasından gözardı edilemeyecek roller oynayan ABD’deki sözümona 'düşünce' kuruluşu Rand Şirketi Türkiye hakkında bir rapor yayınladı. Darbeci Rand Şirketi'nin Türkiye Raporu'nda açık açık darbe çığırtkanlığı yapılıyor" ifadelerini kullandı. 

Rand ile ilgili olarak "Dünyayı babalarının çiftliği gibi yöneten, cehenneme çeviren şımarık Yahudi gücünün şımarık çocukları bunlar" diyen Kaplan ayrıca, geçmişte Hürriyet, Milliyet ve Cumhuriyet gazetelerinin 'darbeleri hazırlayan, darbeleri alkışlayan' manşetler attığını öne sürdü ve yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Şimdi bu darbeci medyanın beli biraz kırıldı gibi ama sosyal medyada 'bindirilmiş kıtalar' gibi provokasyon üstüne provokasyon yapan şer-şirret türediler türedi!

Türkiye’de laik-dindar gerilimi oluşturarak darbelere zemin hazırlayacak türden sosyal medya provokasyonlarının takibe alınması, sosyal barışı tehdit edecek, dinamitleyecek provokatif girişimlerin derhal durdurulması için gerekli ve hızlı adımların atılması gerekiyor.

Bu kez ülkeyi sosyal medyada üretilen yalan ve sahte görüntülerle, yalan haberlerle kaosa sürüklemeye çalışacaklar!

Kamusal mekanları, kitlesel mekânları, stadyumları, sokakları ısındırmaya, insanları sokağa dökmeye çalışacaklar 'sosyal medyanın bindirilmiş kıtaları'.

Daha fazla uzatmak istemiyorum yazıyı...

Felâket tellallığı yapmıyorum. Sorumluluğumu, uyarı yükümlülüğümü yerine getiriyorum.

Yeni bir darbenin ayak sesleri her yerden işitiliyor!

Hükümeti her bakımdan hazırlıklı olmaya, halkımızı ise dikkatli ve müteyakkız olmaya, basireti elden bırakmamaya davet ediyorum."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şuayip Bişkin
Şuayip Bişkin - 1 hafta Önce

ALLAHU-AEKBER
CUMAMIZ MUBARAK OLSUN DOSTLAR
ALLAH CC TÜM ŞEHİTLERİMİZE ANNE BABALARIMIZA GEÇMIŞLERIMIZE RAHMET EYLESİN MAKAMLARI CENNET OLSUN BAŞIMIZ SAĞ OLSUN TÜRKİYEM ALLAH CC TÜM GAZİLERE YARALILARA HASTALARA ACİL ŞİFALAR VERSİN AMİN
HANGİ PARTİ GENEL BAŞKANIN BAKANIN MİLLETVEKİLİNİN BELEDİYE BAŞKANIN MÜSTEŞARIN GENEL MÜDÜRÜN
REFERANS OLDUKLARI (SENDİKA GENEL BAŞKANLARI) DANIŞMANLARI ÖZEL KALEM MÜDÜRLERİ BAYLOKCU FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAİNİ ÇIKMIŞSA O SİYASETÇİ FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SİYASİ AYAĞIDIR.
ERGENEKONDA OYNAN OYUNUNU KRİPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAİNLERİ YİNE OYNUYOR.
ABDULLATIF ŞENER, DAVUTOĞLU, BABACANIN...ATADIĞI REFERANS OLDUĞU SIYASI KAMUDA YÖNETICI AVUKAT SAVCI HAKIM POLIS ASKERLERIN ...FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAINLERI CHDPKKIYSD DHKPC HAINLERI ILE BAĞLANTILARI ARAŞTIRILIP DEVLET YÖNETIMINDEN UZAKLAŞTIRILSIN REIS CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIM
ÇÜNKÜ BUNLAR IÇIMIZDE GIZLIDEN AK PARTI MMHP CUMHUR ITTIFAKI SN CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIM DEVLET HOCAM ALEYHINDE ÇALIŞIYORLAR ONA GÖRE REIS.
KENDİLERİNİ KORUYUP HİÇ FETÖ İLE İLGİSİ OLMAYAN GERÇEK AK PARTI MHP LİLERİ YARGILAYIP. KÜSKÜN SAYISINI ARTTIRIP, REİS CUMHUR BAŞKANIM BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞİM DEVLET HOCAMIN AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKININ OY KAYBETMESİNİ SAĞLAMAKTALAR. DARBE YAPAMAYAN KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ CHDPKKIYSD DHKPC HAİNLERİ BU SEFER BU OYUNU OYNUYOR
SiYASETÇISI AVUKATI SAVCISI HAKiMi BERABER ÇALIŞIYORLAR HAINLER
TEDBİR DEVLETİM REİS DEVLET HOCAM
Yahu FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAINLERI her CUMHURBAŞKANINI BAŞBAKANI BAKANI Vekili siyasiyi Genel Kurmay BAŞKANLARINI HEP KENDI ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA HEPTE HER DURUMDA KENDiLERINI KAMUFILE EDEREK KULLANMIŞLAR. NE BU YA HALADA KULLANIYORLAR.
SIZI ORAYA GETIREN 15 TEMMUZ HAIN DARBEYI DURDURAN ORDA TUTAN GARIBANLARI YAKMALARINA MÜSAADE ETMEYIN SN CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIM DEVLET HOCAM.
İSLAM;
HAK ADALET ÖZGÜRLÜK İYİLİK GÜZELLİK BARIŞ HUZUR YARDIMSEVERLİK
TEKNOLOJİ İNKİLAP, DİNİDİR.
HZ MUHAMMED SA GELMİŞ GEÇMİŞ GELECEK EN BÜYÜK DEVRİMCİDİR.
İSTANBUL KANAL
TÜRK OTOMOBİL
HAYIRLI UĞURLU OLSUN
GAZDA PETROLDE BULUNACAK
UÇAĞIMIZI TANKIMIZIDA YAPACAĞIZ
LİBYAYA VE BİZİ ÇAĞIRAN TÜM MÜSLÜMAN MAZLUM ÜLKELERE TÜRK ORDUSU GİDECEK,( ABD RUSYA AB...SURIYE IRAK AFGANİSTANA NASIL NİÇİN GİTTİYSE) BUNA ENGEL OLAN HAİNDİR AKDENİZİ DÜŞÜNMEYEN SYONİST UŞAKTIR.
UNUTMAYIN
ABD İRAN ÇATIŞMASI SÜLEYMANİYİ VURMAK ABD NİN IRAK VE SURİYEDEN ÇIKMAMAK İÇİN OYUNDUR.
İRANDA BU İŞİN İÇİNDEDİR?!
KAHRAMANLAR CAN VERIR DEVLET EBED MÜDDET IÇIN.
YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE.
KIZIL ELMAYA KIZIL ELMAYA
ALLAH CC YAVRULARIMIZI ORDUMUZU VATAN DEVLET MİLLET BAYRAK ÜMMETİMİZİ BAŞARILI KILSIN BAĞIŞLASIN MUHAFAZA BUYURSUN AMİN
BU KUTLU DAVADA HAK HAKIKATI ISLAMI BÜYÜK TÜRKIYEMIZI YÜKSELTME DAVAMIZDA
HEP SENINLEYIZ REIS CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞİM DEVLET HOCAM SOYLU BAKANIM BERAT BAKANIM HULİSİ BAKANIM PAKDEMİRLİ BAKANIM, HAKAN BAŞKANIM.
BARIŞ PINARI HAREKÂTI BAŞARILI OLMUŞTUR.
TÜRK ORDUSU TÜRKIYEMIZ NEREYE GITTIYSE ORAYA BARIŞ HUZUR BEREKET BOLLUK
GÖTÜRMÜŞTÜR. BOSNA HERSEK AFGANISTAN SOMALI ve HERYERE.
TÜRK KÜRT ARAP KARDEŞTIR.
NEOCON GAVUR ING ABD AB ISRAEL VE UŞAKLARI KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ PYD YPG PKK DAİŞ KÜRTLERI, HATTA TÜRKLERİ HIRISTIYAN ATEIST GAVURLAŞTIRMAYA ÇALIŞAN TERÖR ÖRGÜTLERI KALLEŞ HAINLERDIR.
TÜRKIYE TÜM TÜRKIYE CUMHURIYETI VATANDAŞLARININ DEVLETIDIR.(TÜRK KÜRT ARAP LAZ ÇERKEZ AZERI ..ERMENI YAHUDI.. ALEVI SUNNI HEPSININ DEVLETI VE VATANIDIR.)
TÜRK ORDUSU SURİYEDEKİ TÜM MİLLETLERİN HALKLARIN İYİLİĞİ IÇIN ORDADIR
ÇOCUKLARIN KORKMADIĞI TEK ORDU TÜRK ORDUSU BÜYÜK TÜRKİYEMİZDİR
TV LERDE CANLI YAYINLARDA MANSUR-SİNAN AYGÜN 25 MİLYON RANT RÜŞVET DAVASINDA
DÜZGÜN DÜRÜST TEMİZ AK PARTİLİ CHPLİ MHP LİLER
MELİH GÖKÇEĞİ
MANSUR YAVAŞI
SAVUNMAYI BIRAKIN YA
KİM NE SUÇ İŞLEMİŞSE ÇEKSİN CEZASINI.
VATAN MİLLET DEVLET PARTİLER KURTULSUN BÖYLE RANTÇILARDAN YA
KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAINLERI CHDPKKIYSD DHKPC HAINLERI ALGI YAP OYUNUNU OYNA OYU KAP HEYKEL YAP ÇAL ÇIRP LGBT CI IBNE SARHOŞ BERDUŞ ISLAM MÜSLÜMAN DÜŞMANLARINA SAHIP ÇIK ATATÜRKÜN ARKASINA SAKLAN.
ASIL DAVAYI VATANI DEVLETİ SIRTINDA TAŞIYANLAR HALA ORGANİZE DEĞİL VE BİRBİRİNİ KORUYAMIYORLAR.
O PUŞT KRİPTO FETÖCÜ SİYASETÇİLER MİLLETİN SIRTINA BİNENLER TÜM PARTİLERE HAKİMLER.
GENEL BAŞKANLARI AVUÇLARINDA OYNATIYORLAR KRIPTOLAR
Ne yazık ki İYİLER SİYASETE GİRMEDİKÇE, hep böyle devam edecek gibi.
Çünkü o birilerinin sırtına binenler. KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ HAİNLERİ CHDPKKIYSD DHKPC HAİNLERİ, Her alevere dalevereyi yapıyorlar ve birbirlerini acayip KORUYORLAR.?!
ONLARLA GERÇEKTEN MÜCADELE EDENLERIDE YA ÖLDÜRÜYOR YADA ŞİKAYET EDİP YOK ETMEYE ÇALIŞIYORLAR HAİNLER.
TEK ŞANSIMIZ BÜYÜK TÜRKİYE OLMAK İÇİN, KURANI BAKIŞ PEYGAMBERI YAŞAYIŞ ILE YÖNETILMEK VE YÖNETMEKDEN GEÇER.
TEDBİR DEVLETİM.
ŞUAYİP BİŞKİN
ESK BAŞUZMAN
REIS CUMHUR BAŞKANIMIZ
BAŞKOMUTANIMIZ RTE VATAN
MILLET DEVLET ÜMMET BAYRAK
BÜYÜK TÜRKIYE HÖH GÖNULLÜSÜ

SIRADAKİ HABER

banner5