Üçüncü Havalimanı'nın adı ne oldu?

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, sosyal medya hesabından yeni havalimanının adının “Abdülhamit Han” olduğu öğrendiğini iddia etti! İddia doğrulanmadı ancak biz; "HADİ İNŞALLAH" diyerek haberleştiriyoruz.

Üçüncü Havalimanı'nın adı ne oldu?
İstanbul'da yapımı devam eden ve 29 Ekim'de açılışı yapılacak olan üçüncü havalimanının adının ne olacağı sorusu halen netlik kazanmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk yurtdışı uçuşun yapılacağı açılış sırasında açıklaması beklenen isim hakkında bugün ilginç bir iddia geldi.

ABDÜLHAMİD HAN HAVALİMANI


Habertürk yazarı Sevilay Yılman, "güvenilir bir kaynaktan aldığım kesin bilgiye göre" diyerek üçüncü havalimanının adının Abdülhamid Han Havalimanı olacağını iddia etti.
İddiasını twitter'dan duyuran Yılman "Biraz önce güvenilir bir haber kaynağımdan İstanbul da yapımı devam eden yeni, yani 3.havalimanının adının kesin olarak Abdülhamit Han olduğunu öğrendim. Yani bundan sonra Üçüncü Havalimanı değil, Abdülhamid Han Airport diyeceğiz" dedi.

TWEETİ DAHA SONRA SİLDİ

Sevilay Yılman, kesin bir dille ortaya attığı iddia sosyal medyada yayıldıktan sonra tweetini sildiTWEETİ DAHA SONRA SİLDİ
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5