Siyonist rejimin Yahudi istilacılarla sürdürdüğü işgale ve Mescid-i Aksa'da yaptığı mütecaviz eylemlere karşı Filistin direnişinin başlatığı Aksa Tufanı sürüyor.

Son olarak; Kassam mücahitleri, işgal birimlerine ait bir askeri buldozeri hedef aldı.

Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları, saldırıda Siyonist teröristlerinin tamamının öldürmek yahut yaralamak suretiyle etkisiz hâle gitirldiğini duyurdu. Ayrıca, saldırı sonrası olaya müdahale için gelen işgal rejimine ait bir zırhlı aracın da hedef alındığı ve mürettebatının tamamının öldürüldüğü açıklandı.

Kassam Tugaularından yapılan açıkla şu şekilde:

Arefe günü sabahında, mücahidlerimiz, Refah şehrinin batısındaki Sultan Tepesi'nde yer alan Suudi Mahallesi'nde düşmanın ilerleyen araçlarına karşı senkronize bir pusu operasyonu düzenlediler.

Operasyonda işgalcilere ait D9 tipi askeri dozer, "Yasin 105" füzesiyle vurulmasının ardından alev aldı. Saldırıda askeri buldozer ekibinin tamamı ölü ve yaralı olarak etkisiz hale getirildi.

Gazze'nin enkazdan temizlenmesi için 15 yıla ihtiyacı var Gazze'nin enkazdan temizlenmesi için 15 yıla ihtiyacı var

Saldırıya uğrayan işgalci askerleri kurtarmak için olay yerine intikal eden işgalci askerlere "Nimr" tipi bir zırhlı personel taşıyıcı araç da "Yasin 105" füzesiyle hedef alınarak imha edildi ve tüm mürettebatı öldürüldü.