Hakan Çavuşoğlu: CHP Yöneticileri Artık Doğrudan FETÖ'ye Destek Oluyor

Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, "15 Temmuz'u itibarsızlaştırmaya uğraşan CHP yöneticileri artık dolaylı değil doğrudan FETÖ'ye, dolayısıyla da teröre destek olmaktadır." dedi.

Siyaset 28.12.2017 - 09:02 28.12.2017 - 09:02 Bülent DenizBaşbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan'ın 696 sayılı KHK ile ilgili yaptığı açıklamalarına Twitter'dan tepki gösterdi.

Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"15 Temmuz'da FETÖ'cü darbe girişimine karşı milletin yazdığı destanı "tiyatro, kontrollü darbe" gibi aşağılamalarla itibarsızlaştırmaya uğraşan CHP'den bu defa bir başka densizlik hasıl oldu. Ağıza alınmayacak ifadelerle, darbeye kahramanca direnen gazi ve şehitlere dil uzatan CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan'ı kendi hakaret dolu dünyasını yansıtan ifadelerinden dolayı kınıyorum. Belli ki CHP'li söz konusu milletvekili, FETÖ'cülerin ve Kılıçdaroğlu yönetiminin milletin aleyhine yürüttüğü algı kampanyasının ortalamasını tutturmak için kendince yoğun çaba harcıyor. 250 şehidimiz ve binlerce gazimizle birlikte darbeye direnen bu aziz milleti aşağılamaya ve hor görmeye kalkanlar bu milletin yüzüne nasıl bakacak merak ediyorum.

15 Temmuz'u itibarsızlaştırmaya uğraşan CHP yöneticileri artık dolaylı değil doğrudan FETÖ'ye, dolayısıyla da teröre destek olmaktadır. Maalesef anamuhalefet pozisyonunu işgal eden bu kişiler terörle hemhal olmuş millete nasıl zarar veririm hesabını gütmektedirler.

15 Temmuz gecesi "kontrollü kaçış" sergileyenlerin kusurlarını meşru gösterme girişimleri beyhudedir. Ülke topla tüfekle hedef haline getirilmişken kahve yudumlayarak teröristlerin amacına ulaşmasını bekleyenleri aziz milletimiz asla unutmayacaktır. 15 Temmuz gecesi "kontrollü kaçış" sergileyenlerin kusurlarını meşru gösterme girişimleri beyhudedir. Ülke topla tüfekle hedef haline getirilmişken kahve yudumlayarak teröristlerin amacına ulaşmasını bekleyenleri aziz milletimiz asla unutmayacaktır."


TRT HABER
Yorumlar
Sosyal medyada gündem olmuştu! Dilipak'tan kadın sporcuların tartışılan giyim tarzı hakkında açıklama...
HDP'li Meral Danış Beştaş'ın 'aşı' açıklaması güldürdü!
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan arasında Bakü Beyannamesi imzalandı
Yapılan darbe sonrası, Türkiye ve Tunus arasında ilk temas! İşte detaylar...
Hangi hakla? O ilde aşı olmayanlar düğünlere alınmayacak!
CHP'li Tanju Özcan, Akşemseddin'in mezarını da mı sınır dışı edecek?
Cumhuriyet yazarı Miyase İlknur, Mehmetçiğe 'ihraç ürünü' dedi
Deniz Baykal hakkındaki tüm iddialara cevap verdi! Hükümetin iki kararına destek verdi...
İhsan Şenocak kendisini linç edenlere böyle cevap verdi!
Sosyal medyada linçlenen İhsan Şenocak'tan dikkat çeken açıklama!
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@