Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli?

Konuşanlar Talk Show programıyla Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya'nın hayatı ve biyografisi...

Aktüel 07.01.2021 - 20:45 07.01.2021 - 20:45

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

16 Aralık 1989'da İstanbul Güngören'de doğdu. Aslen Malatyalıdır....

Yaptığı şakalar nedeniyle sürekli fırça yiyen Hasan Can Kaya, liseye geçtiğinde yaptığı şakaların sonu gelmeyince mesleğini seçerek tiyatroya yöneldi.Hasan Can Kaya, Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Talk Show yayınları ile izleyici karşısına çıkan Hasan Can Kaya son olarak, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında şarkı söyledi. Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde yaşadığı mobbing ve engellerden dolayı mesleğine bir süre ara vererek farklı bir işe yöneldi.

Hasan Can Kaya “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand up gösterileri yapmaya başladı. Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha tufanına sürükleyen Hasan Can Kaya'nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Seyircilerden aldığı cesaretle yazarlığı bırakarak bu işe yöneldi.

Ocak 2020'de kendi projesi olan Konuşanları, Youtube üzerinden yayınlamaya başladı.

Youtube üzerinden yakaladığı başarının ardından, Acun Ilıcalı'nın medya platformu Exxen'e transfer oldu. Youtube'daki halihazırdaki tüm yayınları kaldırıldı ve sadece Exxen ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Programda sık sık küfretmesi ve bel altı espirileri nedeniyle çoğu kesimin tepkisini çeken Kaya, küfürlü espirilere gülenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@