banner5

banner29

Meteoroloji'den deprem bölgesi için yeni uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Elazığ ve Malatya için yeni uyarı geldi. Dün gece yaşanan 6.8’lik depremin ardından depremzedeler soğuk hava nedeniyle geceyi zor geçirirken, Meteoroloji önümüzdeki iki gece için de uyarılarını yaptı. Sıcaklıkların eksi 4 ve eksi 5 derecelerde seyredeceği uyarısını yapan Meteoroloji Uzmanı Yusuf Ziya Yavuz, deprem bölgesindeki vatandaşlara bu gece aşırı soğuk ve don riskine karşı tedbirli olmaları uyarısını yaptı.

Hava Durumu 25.01.2020, 20:16
Meteoroloji'den deprem bölgesi için yeni uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem sonrası, vatandaşları bu gece aşırı soğuk ve don riskine karşı tedbirli olmaları konusunda uyardı. Meteoroloji uzmanı Yavuz, "Pazar günü ve pazartesi günü deprem bölgemizde yağış olmasını beklemiyoruz. Sabah saatlerinde sisli bir havanın olmasını gündüz ise az bulutlu bir hava hakim olacak. Bu gece eksi 4 ve eksi 5 derecelerde olacak hava sıcaklığı ve pazar günü biraz ısınıyor eksi 3 derecelere çıkmasını bekliyoruz. Salı gününden itibaren sıcaklıkların artmasını bekliyoruz.

Gece sıcaklıkları 1 - 2 derece ve gündüz sıcaklıkları hafta boyunca 6 ve 7 derecede seyredecek. Salı günü akşam saatlerinden itibaren yağışlı bir hava bölgemizi etkileyemeye başlayacak. Yağışlar yağmur, karla karışık yağmur akşam saatlerinde yüksek yerlerde kar şeklinde olmasını bekliyoruz. Şehir merkezilerinde yağmur şeklinde olmasını beklemekteyiz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Günün Karikatürü Tümü