2012 yılında hazırlanan I, Pet Got 2'de yayınlanan görüntülerin çoğunun gerçekleştiği öne sürülmüş ve tüm dünyanın dikkati bu kısa filme çevrilmişti. Animasyon filmde dünyada yaşanan ve yaşanacak olan gelişmelere vurgu yapılmıştı. Bu videonun ardından şimdi de söz konusu videoya cevap niteliğinde bir video yayınlandı.

Adnan Kalkan Reis'e çağrıda bulundu: Medeniyetimizi Yıkan Yasa ve Projeler Adnan Kalkan Reis'e çağrıda bulundu: Medeniyetimizi Yıkan Yasa ve Projeler

DİKKAT ÇEKEN GÖRÜNTÜLER

I, Pet Goat 3 adıyla yayınlanan videoda; Tabut-u Sakine (Kutsla Ahit Sandığı) Ayasfoya Camii'nin altında çıkarken, Mehdi'nin zuhuru, İsrail'in yok oluşu, Ayasofya'dan Kabe'ye ve Mescid-i Aksa'ya astral seyahetler, uzaylıların dünyay gelişi, Türk SİHA'ları, aşılar ve transhümanizm gibi çok sayıda konuya vurgu yapıldı.

NOTRE DAME KATEDRALİ YANGINI ÖNCEDEN TASVİR EDİLMİŞTİ

2019 yılında Fransa'nın ve Hristiyan aleminin sembollerinden biri olan Paris'teki Notre Dame Katedrali'nin yanması, dünyada büyük bir etki uyandırmıştı. Olayın şoku atlatılmadan 2012'de yayınlanan Pet Goat 2 adlı animasyon filmde Notre Dame'ın yandığını gösteren görüntüler ortaya çıkmıştı.