İnşaat mühendisi Mahmut Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yönetimi değiştikten birkaç ay sonra İSKİ Atık Su ve İnşaat Daire Başkanlığı görevine getirildi. AK Parti'den bir dönem Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olan Kahraman'ın atanması, CHP'lilerin tepkisini çekmişti.

CHP YANDAŞLARINDAN TEPKİ

İnce'den altılı masaya çağrı: Altın gününden vazgeçin, gelin bir araya gelelim İnce'den altılı masaya çağrı: Altın gününden vazgeçin, gelin bir araya gelelim

CHP yandaşları İmamoğlu'na “kadronuzda başkası mı yok” eleştirisini yöneltmeye başladı.

mahmut kahraman ak parti elazığ iski

İSKİ YENİ GÖREVİNİ DUYURDU

İSKİ İnsan Kaynakları'ndan yapılan duyuruya göre, Kahraman şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Oluru ile yatırımlardan sorumlu İSKİ Genel Müdür Yardımcısı oldu. Kahraman için “İSKİ Atık Su ve İnşaat Daire Başkanı olarak görev yapan Sayın Mahmut Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Oluru ile 8 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla yatırımlardan sorumlu İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.” açıklaması yapıldı.

1995'TEN BERİ İSKİ'DE GÖREV ALIYOR

51 yaşındaki Mahmut Kahraman, 1995 yılında İSKİ Genel Müdürlüğü Atık Su İnşaat Daire Başkanlığı'nda göreve başladı. Kahraman, inşaat mühendisi kontrol amiri olarak şantiyelerde görev yaptı.