İmamoğlu, ''Kılıçdaroğlu'nu bile şoke etti!'' iddiası!

Gazeteci Sevilay Yılman, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kayak tatiline gittiğini duyan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun şok geçirdiğini söyledi.

Gündem 31.01.2020 - 09:19 31.01.2020 - 09:19

Gazeteci yazar Sevilay Yılman, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kayak tatiline gittiğini duyan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'şok geçirdiği' iddiasını aktardı.

6.8 büyüklüğündeki depremle sarsılan Elazığ'ı ziyaret eden İmamoğlu, daha sonra Erzurum'a kayak tatili yapmaya gitti. İmamoğlu'nun kayak yaptığı görüntüler, büyük tepki çekti.

Dün akşam bir televizyon programına katılan Sevilay Yılman da, İmamoğlu'nu eleştiren isimlerden biri oldu.

İstanbul'a hizmet yerine skandallarıyla gündemi meşgul eden Ekrem İmamoğlu'nun tatilinin CHP Genel Merkezi'ni rahatsız ettiğini belirten Yılman, "Şunu biliyorum. Ekrem Bey'in önce Elazığ'a gitmesi ardından karayolu ile Erzurum'a geçmesi en başta Cumhuriyet Halk Partisi'nde, en başta Genel Merkez'de, en başta Kemal Kılıçdaroğlu'nun şahsında büyük infiale neden oldu" ifadelerini kullandı.

"KILIÇDAROĞLU'NUN 'DOĞRU OLMADI BU' MESAJINI İLETTİĞİNDEN EMİNİM"

Açıklamasının devamında Yılman, "Görüştüğün, konuştuğum CHP'li bütün kaynaklarım Kemal Bey'in şok geçirdiğini söylediler. Ayrıca Kemal Bey'in kurmayları aracılığıyla da Ekrem Bey'e ulaşıp 'Doğru olmadı bu. Orada insanlar ölüyor. Hala enkaz altında çalışmalar var. Hal böyleyken Ekrem Bey'in kalkıp dağa tatile gitmesi bir de onu kalkıp sosyal medyadan fotoğraflarla lanse etmesi doğru olmamıştır' mesajını ilettiğinden eminim" dedi.

Kaynak: Yeni Akit

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@