İnsanı eğitmiyorlar, öğütüyorlar! Şevki Yılmaz yazdı...

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, "Tevhid-i Tedrisat bahanesi ile ''daha iyi bir eğitim' adı altında ''insanı ve ahlakını öğüttüler'' eleştirisinde bulunduğu, yine dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Gündem 26.09.2020 - 16:27 26.09.2020 - 16:27

İlahiyatçı hatip Milli Görüş hareketinin simge isimlerinden Şevki Yılmaz, kaleme aldığı son yazısında nokta atışı tespitlerde bulundu.

''Tarihleri kan, zulüm ve karanlıkla dolu olan Batı, kendi nesillerine geçmişiyle övünecek bir iklim oluşutururken biz şanlı tarihimize düşman nesilleri nasıl yetiştirdik!'' diyen Yılmaz, "Tüm terör yuvaları nasıl oluyorda bu topraklarda ''insan devşiriyor!'' diye sordu.

''Karma Eğitimi'' eleştirerek Türkiye'nin seküler ve materyalist eğitim sisteminden kurtarılması gerektiğini ifade eden Yılmaz,  ''İslam Medeniyetine dayalı Milli Eğitim ve Öğretim ilkelerine dönmeliyiz'' çağrısında bulundu.

İşte, Şevki Yılmaz'ın; ''Karma Eğitme mi? Karma Öğütme mi?'' başlıklı yazısı:

Bismillahirrahmanirrahıım

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızda ve Ahiret’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Karma Eğitme mi? Karma Öğütme mi?

Milletimizin “Ya İstiklal Ya Şehadet!” İnancıyla kazandığı İstiklal Savaşımızın yani Milli Mücadelemizin sembolü İslam Hayat Nizamına bağlı İlk Millet Meclisimizde başaramadıkları İslam Medeniyetimizi yıkma planlarından vazgeçmeyen Haçlı, büyük yıkımı CHP (Cehenneme Hazırlama Partisi) eliyle İkinci ve devamı Meclislerde gerçekleştirdiler! Ve bu ihanetleri çoğunluğunun masonik ve Sebataist dönme olduğu gizli oy açık sayım oyunuyla seçtirdikleri Nemrudi kadrolarla gerçekleştirdiler!

Bu ihanetlerden biri de 3 Mart 1924’te yasalaşan ve halen tartışılmaya devam edilen Tevhid-i Tedrisat Kanunudur!

‘’Eğitime kalite’’ numarasıyla o günkü Üniversitelerimiz olan tüm Medreseleri ve alt yapısı olan mektepleri kapattılar! Allah’ımızın yaratış ilkesine uygun İnsan eğitimini terk ederek İnsan Öğütümünü başlattılar!

Devleti ayakta tutan güçlü Aile yapısını yıkmak, sevgi, saygı yardımlaşma, dürüstlük, emanet, merhamet ve sadakat ruhumuzu öldürmek için Ahlak eğitimi yerine Ahlak Öğütümü ihanetini başlattılar!

Bunun içinde Tevhid-i Tedrisat bahanesiyle Din ve Vatansever Tarikatlarımızı, Mekteblerimizi ve Medreselerimizi kapattılar!

Yeni açtıkları okullarda değirmen taşları gibi, insani, vicdani ve Ahlaki değerleri öğütmek için Materyalist Batıcı Eğitimi zorla dikte ettiler! Ve pervasız, cüretkârca; külliyen yasakladıkları Anayasamız Kur’an-ı Kerim’deki Nur Suresi’nin 30 ve 31. Ayeti Kerimelerdeki Allahımızın talimatlarını alenen çiğnediler.

Haçlı Ülkeleri kanlı tarihleriyle övünen nesiller yetiştirmeyi başarırken, bunlar şanlı tarihinden utanç duyan Din ve Devlet düşmanı nesil yetiştirdiler! Ve halen alınan onca tedbirlere rağmen yetiştirmeye devam ediyorlar!

Emperyalist Ülkelerde başka Ülkeler adına kendi Ülkesine ihanet eden nesiller yetişmezken Ülkemizde ve diğer halkı Müslüman Ülkelerde Siyonist ve Emperyalist Ülkeler adına çalışan ve terör Örgütlerine eleman yetiştiren Din ve Devlet düşmanı nesil yetiştirdiler! Ve hala yetiştirmeye devam ediyorlar!

Bugün sadece Müslümanları öldürmekle görevli  PKK, Dhkpc, İşid, El kaide, Haşdi Şabi ve Feto vs. gibi Dış Güçlerin Silahlı Taşeron Terör Örgütlerinde aldatılan Nesillerin bataklığı; maddeci dinsiz seküler ve laik ‘’eğitim’’ bataklığıdır! Kamalist Tevhidi Tedrisat bataklığı kanunudur! Okullarımızda ki Karma Eğitim belası bataklığıdır!

Bu bataklık İslam Medeniyetine dayalı Milli Eğitim ve Öğretim ilkeleriyle kurutulmadıkça bu Siyasi, İktisadi, Ahlaki ve Silahlı terörü hiçbir İktidar asla önleyemez!

Yaratılış gayemiz olan Allah’a Kulluk görevlerini unutmuş, sevgi, saygı, sadakat ve merhamet gibi ahlaki değerlerini yitirmiş nesillerimizin katili, İslam Medeniyetimize sırt çeviren Kemalist ambalajlı Kapitalist, Deist, Laik (Dinsiz) bu necis Şirk rejiminin ta kendisidir!

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@