iPhone 12 satışa sunuldu! Fiyatı dudak uçuklatıyor

Teknoloji devi Apple'ın iPhone 12 modeli uçuk bir fiyatla ön siparişe çıktı. Rus bir firma resmi tanıtımı yapılmayan iPhone 12 Pro modelinin özel tasarımlı versiyonunu satışa sundu.

Bilim, Teknoloji 01.08.2020 - 11:47 01.08.2020 - 11:47 Bülent Deniz

Apple’ın sonbaharda tanıtacağı iPhone modellerinden iPhone 12 Pro lüks aksesuar üreticisi tarafından şimdiden satışa sunuldu.

Her modelde fiyatı üst noktalara taşıyan Caviar en lüks tüketiciye hitap ediyor. Altın kaplı bu telefonlara sahip olmak için normal satış fiyatından 20 – 25 kat daha fazla para ödemeniz gerekiyor.

18 ayar altın ve pırlantalar ile donatılan telefonun arkası çiçek motifleriyle süslenmiş durumda. Sadece süs olmakla sınırlı kalmıyor ve Rusya’nın ulusal çiçeği olan papatya çiçeğini temsil ediyor. 512 GB depolamaya sahip olan bu telefona yani iPhone 12 Pro Victory Pure Gold‘a sahip olmak isteyenlerin 24 bin dolar ödemesi gerekiyor.

Tabi lüks aksesuar üreticisinin sunduğu tek seçenek bu değil. iPhone 12 Pro Carbon gibi daha spor tasarıma sahip olan ve altın kaplama seçeneklere kıyasla çok daha uygun bir fiyata sahip olan ürünlerde bulunuyor.

Tabi cihazlar resmi olarak tanıtılmadığı için henüz siparişler alınmaya başlanmadı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@