iPhone 13 Pro’nun tasarım detayları sızdırıldı!

Apple’ın bu yıl Eylül’de tanıtmaya hazırlandığı iPhone 13 Pro’nun tasarım detaylarını gösteren bir render görüntüsü sızdırıldı.

Bilim, Teknoloji 24.05.2021 - 16:11 24.05.2021 - 16:11 Bülent Deniz

Apple’ın her yıl tanıtacağı iPhone modelleri için aylar öncesinde sızıntı haberleri internette paylaşılıyor. Bu gelenek iPhone 13 serisi içinde devam ediyor. Son olarak iPhone 13 Pro modelinin tasarımının nasıl olacağını gösteren yüksek çözünürlüklü bir video paylaşıldı.

iPhone 13 seri üretime başladı

İphone 13 Pro modelinin yüksek çözünürlüklü videosu daha öncesinde paylaştığı görseller doğru çıkan bir hesap tarafından paylaşıldı. Sızıntıyı yapan kaynaklara göre bu videoda seri üretime girecek olan modelin tasarımı paylaşıldı. Apple iPhone 13 Pro modelini muhtemelen videodaki tasarımla satışa sunacak diyebiliriz.

Sızdırılan iPhone 13 Pro tasarımını incelediğimizde iPhone 12 benzeri bir tasarım olduğu göze çarpıyor. Ancak bu görsellerde kamera modülünün daha büyük lenslere ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. iPhone 12 Pro serisindeki gibi çelik bir çerçeve olması tasarım benzerliğini pekiştiriyor. Ancak çentik iPhone 12 ve öncesindeki serilere göre çok daha ufalmış görünüyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@