İP'li Yasin Öztürk, Nedim Şener'e küfrettiği için pişman oldu

İP Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, twitter adresinden gazeteci Nedim Şener'e ettiği küfrün ardından pişman olduğunu dile getirdi.

Siyaset 24.11.2019 - 23:00 24.11.2019 - 23:00

Twitter üzerinde gazeteci Nedim Şener'le tartışmaya giren İP Denizli milletvekili Yasin Öztürk ettiği çirkin küfrün ardından pişmanlık içeren bir yazı paylaştı.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Öztürk şu ifadeleri kullandı:

1-Bedeller ödeyerek kurulmuş, Türkiye ve Türk Milleti’nin geleceği için mücadele eden İYİ Parti’ye yapılan taarruz ve saygısızlıklar, iyi ve cesur insanların sabrını taşırır noktaya gelmiştir.

2- Bu minvalde, kendini gazeteci zanneden bir saray cambazının, partimize “İP” diye seslenmesi de,bardağı taşıran damlalardandır. Hepimiz insanız. Ve sabrımızın da sınırı var.Ancak konumum gereği,kamuya açık olan sosyal medya alanında sabredebilmeliydim.

3-Herkese anladığı dilden cevap vermenin gereğine inanmakla birlikte,Nedim Şener adlı cambazın ,hakaretamiz tavrına verdiğim yanıtın onun yaptığı kutuplaşma üslubuna düştüğünü itiraf etmeliyim.İşin özeti,kıymetli vatandaşlarımızın affına sığınıyor ve diyorum ki;Demeseydim İYİydi.

NE OLMUŞTU?

Twitter adresinde açıklamalarda bulunan Şener, İYİ Parti'yi kısaca İP olarak ifade etmesinin ardından Öztürk, ' Ağababalarına bile İYİ demeyi öğrettik , sana da bir gün İYİ demeyi s .. s.. öğreteceğiz.' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@