İşgalci Siyonistlerden, Peygamber Efendimiz'e ve Filistinlilere küfür!

İsrail'in Filistin'de işgal ettiği topraklarda gerçekleştirilen ırkçı bayrak yürüyüşünde Siyonistler tarafından, Peygamber Efendimiz'e ve Filistinlilere galiz küfürler edildi.

Dosya 16.06.2021 - 23:04 16.06.2021 - 23:04

Siyonist işgalci İsraillilerin düzenlediği bayrak yürüyüşünde Peygamber Efendimiz'e ve Filistinlilere galiz küfürler edildi. 

POLİS KONTROLÜNDE KÜFÜR VE HAKARET

Doğu Kudüs'te bulunan Bab el-Amud (Şam) Kapısı'ndan başlayarak aynı şekilde Kudüs surlarında bulunan El-Halil Kapısı ve ardından Mescid-i Aksa'nın batı duvarı olan Burak Duvarı'na doğru ilerleyen Siyonist işgalciler, ellerinde İsrail bayrakları taşıdı. Bölgede bulunan Filistinlileri küfür ve hakaretleriyle tahrik eden işgalcileri, İsrail polisi koruma altına aldı.

ALÇAK SİYONİST KÜFRÜYLE ÖVÜNDÜ

Küfredenler arasında yer alan bir Siyonist'in Peygamber Efendimiz'e açık bir şekilde küfrettiği görülürken, söz konusu şahsın sosyal medyadan da alçak ifadeleriyle övündüğü belirtildi.

BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ NEDİR?

Siyonist işgalciler, 1967'deki Altı Gün Savaşı sırasında Doğu Kudüs'ü ve Mescid-i Aksa'nın da içinde yer aldığı Eski Şehir bölgesini işgal etmelerini her yıl "Kudüs Günü" olarak kutluyor. Etkinlikler kapsamında işgalciler, Şam Kapısı'na gelerek Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde "Bayrak Yürüyüşü" gerçekleştiriyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@