İslam ülkelerinde gizli 'LGBT' tehlikesi! Batı medyası körüklüyor

İslam ülkelerinde batı medyası aracılığıyla eşcinsellik vebası yayılmak isteniyor. ABD ve İngiltere merkezli ABC, BBC ve Reuters gibi medya kuruluşları LGBT haberlerini özellikle Müslüman ülkelerde yaşayanları sıklıkla haber yapıyor.

Aktüel 16.01.2020 - 13:51 16.01.2020 - 13:51

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'de 136'sı tecavüz, toplam 159 cinsel saldırı gerçekleştiren sapkının Endonezyalı Reynhard Sinaga'nın olduğunun ortaya çıkması sonrası sonrası eşcinselliği "sapkınlık" olarak gören Endonezya'nın Depok Kasabası Belediye Başkanı Mohammad Idris, LGBT'lerin yayılmasını önlemek için bir dizi eylem planı hazırladı.

Depok Belediye Başkanı Muhammed İdris, kasabada bulunan LGBT topluluğundaki "kurbanlara" yardım etmek için bir rehabilitasyon merkezi kuracağını açıkladı.

Açıklama sonrası İngiliz BBC LGBT haklarını savunmak için başkanla yaptığı mülakatta eşcilselliği “yayılabilecek” bir virüs gibi gördüğünü söyleyerek tehlikeye dikkat çekti.

SAPIKLARIN FONLANDIĞINI YENİ AKİT ORTAYA ÇIKARMIŞTI

Türkiye'deki LGBT'lerin Batı ve AB'den aldıkları paralarla sapkınlığı Türkiye’ye yayma çabaları Akit tarafından ortaya çıkartılmıştı. İstanbul, Adana ve Denizli’de yürüyüş kararı alan LGBT'liler, Akit’in skandalı ortaya çıkaran haberleri sonrası Valilikler tarafından gösteri talepleri engellenmişti.

BATI MEDYASI KÖRÜKLÜYOR

Dünyada yaşanan vahşetlere kulaklarını tıkıyan azgın batı medyası nerede olursa olsun LGBT'lilerle ilgili bir haber ortaya çıktığında es geçmiyor.

Yorumlar (1)