banner29

Şevki Yılmaz, sosyal medya canlı yayınında onbinlere seslendi!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, facebook ve instagram canlı yayınında onbinlere seslendi! Berat Gecesi canlı yayınında sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanan programda Yılmaz, Berat Gecesi'nin hikmet ve irfanı üzerinden Kur'an ve Sünnet merkezli hayatın önemini hatırlatarak Korona Salgını ile mücadelede manevi yöntemlerin altını çizdi. Canlı yayın Kanal 68 tv'den de aynı anda canlı olarak yayınlandı. İşte yayının band kaydı...

İslam 08.04.2020, 01:44 08.04.2020, 02:17
Şevki Yılmaz, sosyal medya canlı yayınında onbinlere seslendi!

Yakın siyasi tarihimizin zorlu dönemlerinde Milli Görüş Hareketinde aktif siyasetin etkin isimlerinden olan Yılmaz, fikir ve düşüncelerini her platformda anlatmaya, sohbet ve mesajlarını sevenlerine iletmeye devam ediyor. Rize eski milletvekillerinden ve Belediye Başkanlarından da olan Yılmaz, vakıf çalışmalarıyla adını duyurmaya ve Akittv ekranlarında Habervakti.com Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu Milli Diriliş'te gündemi yorumlamaya devam ediyordu. Korona Virüsü tedbirleri nedeniyle Akittv'de ki canlı yayınlara ara veren Yılmaz, sosyal medyadan takipçilerine sesleniyor.

Mi'rac Gecesi programından sonra şimdi de Berat Gecesi vesilesiyle sosyal medya hesaplarından canlı yayınlar yapan Yılmaz, dini ve siyasi açıklamalarla gündemde kalmaya devam ediyor. Çarpıcı açıklamalar ve sıradışı yorumlarla gündemden uzak kalmayan Yılmaz'ın Berat Gecesi sohbeti sitemizden de aynı anda canlı olarak yayınlanmıştı.Program sonunda takipçilerine müjde de veren Yılmaz; bundan böyle her Perşembe Gecesi saat 22.00'da Sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlara devam edecek. Yayın kanal68tv'den de aynı anda canlı olarak yayınlanacak.

İşte Berat Gecesi sohbetinin band kaydı:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?