Şii alim haykırdı: Ehl-i Sünnet aleyhinde konuşan Şii alimin çenesi kırılsın!

İran'lı Şii alim Müslümanları mezhep ayrımcılığıyla nasıl böldüklerini anlattığı konuşmasıyla Müslümanlar üzerinde oynanan oyunları bir bir anlattı.

Şii alim haykırdı: Ehl-i Sünnet aleyhinde konuşan Şii alimin çenesi kırılsın!

İran'lı Şii alim yaptığı sağduyulu konuşmayla gerçekleri anlattı. "Şii'yi Sünni ve Sünni'yi Şii aleyhinde o kadar kışkırttık ki bugün İslam aleminde savaşın ve Müslümanın kanının Müslümana mübah olmadığı bir yer kalmadı." sözleriyle mezhepçilik üzerinden Müslümanların birbirine düşürülmeye çalışıldığına dikkat çekti.

MASUM İNSANLAR GÜVENDE DEĞİL

Şii alim konuşamsının devamında, "Ehl-i Sünnet alyhinde propaganda yapan Şii alimin çenesi kırılsın... Şia aleyhinde propaganda yapan Sünni alimin çenesi kırılsın... Dün savaşçılar öldürülüp yağmalanırken, bugün İslam aleminin neresine adım atsanız aileler ve masum halk bir yana; çocuklar, kadınlar, ve insanların namusları bile güvende değil." dedi.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 20:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 2 hafta Önce

Çok doğru ve güzel bir konuşma Allah Müslümanların arasındaki bu ateşi söndürsün Mezhep kavgasından Yalnız Müslümanlar zarar görüyor

Şahin Aşvan
Şahin Aşvan - 2 hafta Önce

Zaten en büyük yanlış Sünnilerin şiiliğin karşıtı olarak görülmesi Hiç bir Sünni kerbela yandaşı değil. Asıl olan dinin kendisidir. mezhepler sadece hayatı disiplin altına alır.

yılmaz bay
yılmaz bay - 2 hafta Önce

seni yaradana gurban!

tugo
tugo - 2 hafta Önce

...hayret, bu alim iran'da mı yaşıyor ?

Vahdet
Vahdet - 2 hafta Önce

ALLAH ım müslümanlar arasındaki ayrılığa son verecek duygu sevgi ve feraseti cümlemize nasip eyle,bizlere senin yolunda sevgi ihlas iman kararlılık birlik güç nasip eyle

tugo
tugo - 2 hafta Önce

...iş o denli karmaşık oldu ki, önce şia kendi arasında, ehli-sünnet'te kendi arasında kökten temizlik yapması gerek... yoksa, bu barış ve tevhid temennileri beyhude...

Abdullah Birisi
Abdullah Birisi - 2 hafta Önce

Günaydın mı demek lazım, ne diyelim zararın neresinden dönerseniz kardır. İnsanları Allahla bir yere kadar kandırabiliyorsunuz ama Allah'ı kandıramıyorsunuz. Hicretten 150-200 yıl sonra ortaya çıkmış mezheplerin fetvalarını din diye anlatırsanız buradan aklı selim Müslüman çıkaramazsınız.

SIRADAKİ HABER

banner5