İsrail'den sinsi plan! Mescid-i Aksa'yı patlatıp...

Mescid-i Aksa'yı boşaltıp uzun süre giriş çıkışları kapatan İsrail askerinin içeride ne yaptığı halen daha merak konusu... Konuyla ilgili Derin Gerçekler'de uyarılarda bulunan Abdurrahman Dilipak, Mescid-i Aksa'nın altına plastik patlayıcı yerleştirilme ihtimalini gündeme getirdi. Kamuoyu Cumhurbaşkanlığı ve Dışişleri'nden gerekli girişimlerde bulunup Mescid- Aksa'ya iki minibüsle gizli bir şekilde ne taşındı ya da içeriden ne çıkarıldığı yönündeki bilgileri öğrenmesini talep ediyor...

Gündem 20.03.2019 - 17:10 20.03.2019 - 17:10 Bülent Deniz

Haber Vakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi yorumladığı Türkiye'nin gündem belirleyen programında Mescid-i Aksa'da yaşanan son gelişmeler ele alındı.

SALDIRININ ARDINDAN GELEN MİNİBÜSLER NEYİ İFADE EDİYOR?

Mescid-i Aksa'da 12 Mart akşamı Siyonist İsrail askerleri olay çıkartmış ve Mescid-i Aksa'ya saldırmıştı. Saldırıların ardından güvenlik nedeniyle Mescid-i Aksa'yı boşalttılar. İki minibüs Aksa'ya girmesiyle derin şüpheler oluştu. Bu gelişmeleri değerlendiren Deniz, ''Bu minibüste kim var, ne var? Ya da içeriden bir şey mi çıkaracaksınız?'' sorularını sordu. 

MESCİD-İ AKSA'YI PATLATABİLİRLER

Konuyu değerlendiren Dilipak, ''Bu minibüslerle ilgili iki ihtimal var. Birincisi Aksa'yı kontol altına alan bir teknolojik yenilemeye gidildi. İkincisi Aksa'nın altın plastik patlayıcılar yerleştirildi. Uzaktan kumandayla patlatabilecek bir şekilde. Cemaati katletmekten çok Aksa'nın altında yaptıkları arkeolojik çalışmaları hızlandırmak istiyorlar. Aksa'yı yıkıp, kullanılamaz hale getirip, suçu da başkalarına atma gibi bir eğilimleri var. Eğer Mescid-i Aksa'yı yıkarsalar, sıra Kıyamet ve Doğuş Kilisesi'ne gelecektir. Bunu da bir Müslüman üzerinden yapabilirler. İsrail, yeni bir dünya savaşını hazırlayacak komploya gidebilir.'' dedi.

Yorumlar
Manavgat'taki yangın korkutucu boyutlara ulaştı
İngiltere'de resmi bakımevinde 700 çocuğa cinsel istismar
Oğuzhan Asiltürk'ten Saadet Partisi'ne çağrı: Bana itaat sözü verdiniz
Sosyal medyada gündem olmuştu! Dilipak'tan kadın sporcuların tartışılan giyim tarzı hakkında açıklama...
HDP'li Meral Danış Beştaş'ın 'aşı' açıklaması güldürdü!
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan arasında Bakü Beyannamesi imzalandı
Yapılan darbe sonrası, Türkiye ve Tunus arasında ilk temas! İşte detaylar...
Hangi hakla? O ilde aşı olmayanlar düğünlere alınmayacak!
CHP'li Tanju Özcan, Akşemseddin'in mezarını da mı sınır dışı edecek?
Cumhuriyet yazarı Miyase İlknur, Mehmetçiğe 'ihraç ürünü' dedi
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@