İstanbul Valiliği'nden kar yağışı uyarısı

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada yeni haftada Perşembe ve Cuma günü kar yağışının etkili olacağı uyarısı yapıldı.

Hava Durumu 03.02.2020 - 11:36 03.02.2020 - 11:36

İstanbul Valiliği, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün İstanbul için son hava tahminlerini paylaştı. Son tahminlere göre İstanbul’da bugün çok bulutlu olması beklenen havanın, yarın rüzgarlı; Çarşamba günü kuvvetli yağmurlu; Perşembe ve Cuma günü ise kar yağışlı olacağı tahmin ediliyor. İstanbul Valiliği'nin açıklaması ise şöyle:

"İstanbul’da Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre;

Bugün (3 Şubat) çok bulutlu olması beklenen havanın, yarın (4 Şubat) rüzgârlı; Çarşamba günü (5 Şubat) kuvvetli yağmurlu; Perşembe (6 Şubat) ve Cuma günü (7 Şubat) ise kar yağışlı olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine İstanbul’da yeni haftanın ilk gününde hava (3 Şubat) çok bulutlu olacak. En düşük 9, en yüksek 15 derece olacak havanın yarın en düşük 10, en yüksek 15 derece; Çarşamba günü en düşük 12, en yüksek 15 derece; Perşembe günü en düşük 2, en yüksek 4 derece; Cuma günü ise en düşük 0, en yüksek 5 derece olacak."

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@