banner5

19.09.2019, 17:41

İşte İktidarı koruyup güçlendirecek Manevi Reçete!

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Ülkemizi Sohbetlerimiz vesilesiyle dolaşıyoruz! Ve dolaşmaya devam edeceğiz İnşAllah!

Bu vesileyle hasbi tabanın ve seçmenlerin İktidarımıza sevgi desteğinin yükselişinin durmakta olduğu ve azda olsa desteğin kerahete dönüştüğü yönündeki iddiaların gündemde tutulduğu bu süreçte endişe ve kaygıları giderici tedbirlerin alınmasının önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Bizans entrikacılarının yalan ve iftira dolu algı operasyonlarının etkisinde kalan kitleler, maalesef çoğalıyor!

İktidarımız, bu şer oyunları öfkeyle ve cezai tedbirlerle bozma yerine; sakince sabır, hikmet, af ve doğru eylem yolunu mutlaka tercih etmelidir!

Hasbi tabanımız ve seçmenin aşağıdaki hususlardan dolayı iktidarımıza düşman değil ama bir dargınlık rüzgarının etkisinde olduğunu gözlemleyebiliyoruz!

Geçen haftaki yazımızda özetlediğimiz Ekonomik Reçeteyle aşağıda sayacağımız Manevi Reçete acilen uygulanırsa hasbi tabanımızın ve seçmenimizin yeniden desteklerini artarak devam ettireceklerine olan inancımız tam.

- Mel’un Feto döneminde kurulan tuzaklarından biri olan ve içinde sinsi ihanetleri barındıran İstanbul Sözleşmesi’nin Aile ve Ahlakı yok edici zulmü acilen kaldırılmalıdır!

-Ailenin direği olan kadını şerefli Ana Makamından alarak sokakların hizmetçisi haline getiren sinsi Siyonist oyunlarından biri olan “Kadınlara İş İstihdamı” tuzağı zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Boşanmaların artmasının sebeplerinden biri olan Süresiz Nafaka zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Asla tavsiye etmememize rağmen ‘’erken yaşta evlilik yapan’’ erkeğe ağır cezalar getiren yasa zulmü acilen kaldırılmalıdır!

-Hak ve adaletin gereği “önce yokla, sonra tutukla!” yerine “Önce tutukla sonra yokla!” uygulamalarıyla mağdur edilen binlerce Fetözede mazlumlara acilen sahip çıkılarak haksız tutuklama ve yargılama zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- KHK ile görevlerine son verildikten sonra yargı yoluyla görevlerine iade edilmesine karar verilen ama bir türlü vazifelerine başlatılmayan kardeşlerimize hala devam eden kamu haklardan mahrumiyet cezası zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Sivas, Selam, Mustaz’af, 28 Şubat ve erken evlilik mağdurlarına hapis ve haklardan mahrumiyet zulmü acilen kaldırılmalıdır!

-Bütün bu sorunların ana bataklığı olan materyalist çarpık eğitim sistemi acilen millileştirilmeli! Dinimizi yaşamanın önündeki engeller kaldırılmalı. Toplum güzel Ahlak kurallarına göre yetiştirilmeli. Bunun için ders müfredatları Din ve Vatansever eğitimciler eliyle yeniden hazırlanmalı. Ve bilhassa Öğretmenliğe giriş mülakatında yazılı sınavda aldığı puanı ölçü alma hatasına derhal son verilerek öğretmenler titizlikle seçilmelidir!

Din ve Vatan düşmanları asla öğretmen yapılmamalıdır!

Hasbi Tabanı ve seçmenlerimizi kalben yaralayan ve darıltan yukarda ancak bir kısmını yazdığımız ilmi, ahlaki, ailevi ve hukuki tahribatları önleyecek çok önemli Manevi ve Maddi Reçetemiz uygulamaya konulduğunda dış ve iç saldırılar kat kat artırılsa da Ak İktidarını hiçbir güç ve hiçbir ayrılık yıkamayacaktır İnşAllah!

Bunun içinde; motivasyon eksikliği yaşayan teşkilatlarını yeniden canlandıracak, tabandan tavana hasbileştirmiş bir AK Partisi lazım!

Siyasi ve sivil teşkilatların yeniden canlanmasının reçetesi ise haftaya İnşAllah!

İlim, İman ve Terbiyeyle oluşacak ahlak ve İrfan toplumuyla; fethin sembolü Ayasofya'mızın açılması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

NOT: 24 EYLÜL SALI AKŞAMI SAAT 20.30'DA Akit tv ve kanal 68 tv’den canlı olarak yayınlanan, Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu MİLLİ DİRİLİŞ'TE buluşmak üzere.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

www.habervakti.com

Twitter:

@sevkiyilmaz

 Facebook:

@sevkiyilmaztr

@sevkiyilmaz1955

Yorumlar (9)
Fatih Yılmaz 1 yıl önce
SelamünAleyküm
Sayın hacamız Şevki bey bahsettiği konuları yaklaşık bir yıldır tekrar eder durur. Ama ne bir çalışma nede bir gelişme gözlenmekte.Hükümet yetkilileri bunlar üzerine kafa yorması gerekirken onlar kafa tokuşturmakta. Olup biten bu .
Saygılar.
MEHMET ADSIZ 1 yıl önce
1980 KENAN EVREN,VE 28 ŞUBAT,TA ORDUDAN RESEN ATILAN,SB,ASB DERHAL GÖREVLERİNE İADE EDİLMELERİ VEYA MAĞDURİYETLERİ GİDERİLMELİDİR..SELAM,SAYGI VE HÜRMETLERİMLE..
Musa Demirtaş 1 yıl önce
Et- tekraru ahsen velev kânü yüz seksen. Cuma’mız mübarek olsun. Allah’a emanet olun.
Ali küçük 1 yıl önce
Allah senden Razı olsun idamda acil gelsin Reisin iki dudağı arasında . Birde Bu millete Serbest piyasa gitmez Bimdebile Yüzde 200 Allahiçin söylüyorum 3.750 olan mal 4kg dan 3 kg olmmuş Fiyatıda 8.95 oldu Bunu yorumlarmısın Allah için selam ve duaile
Nurettin Altunok 1 yıl önce
Hocam yorumlarınızı çok yerinde buluyorum. Allah sizden razı olsun. Sizin Rize Belediye Başkanlığınızda Belediyenin hiç bir aracını özelelinizde kullanmadığınızı biliyoruz. Telefonu bile özeliniz için ayrı hat bağlattığınızı duymuştuk. Bir Müslüman olarak sizinle gurur duyuyorum. ABD ve İSRAİL ülkemizdeki muhafazakar sağ partileri parçalamak için içerdeki piyonları kullanıyor. Bizim gafiller bunu göremiyor. Ülkeyi parçalamak isteyenleri göremiyorlar. Sizden talebim Tüm Muhafazakar sağ partilerin birleşmelerinde yardımcı olunuz. Reis’in edrafında yanıltıcı yalakalar var. Tabandan tavana bu muhalif muhafazakar sağ ile görüşme sağlayıp isteklerine cevap versin. Gençlerin bu negatif düşüncelerini analiz etsin. Yapılan hatalardan vaz geçilsin. İstişare istişare ve yinede istişare diyorum.
Dr. Hüseyin ASLAN 1 yıl önce
Değerli hocam
Ben Ak Parti'liyim Ak partiye kırgınım Neden ?
Sayın Reisin Cumhurbaşkanımızın etrafını yağcılar ve basiretsiz insanlar sarmış sesimizi duyuramıyoruz.
Teşkilatları rançılar ve menfaat'çılar kuşatmış sesimizi duyuramıyoruz.
Sorunlarımızı Ak Parti teşkilatlarına çözdüremiyor'uz başka partilileri araya koyarak çözdürüyor hale geldik.

Toplantılara davet edimeyip teşkilat mensuplarının eşi, bacanak ları, baldızları çağrılıp teşkilatlar aile şirketi haline geldi.
daha sayacağım birçok neden var ama en zorumuza giden adam yerine konmuyoruz. Biz insanız bir Ak Partili olarak bizede hak verin biz çaresiz insanlarız ama .........Reis duy sesimizi yoksa .......
Leyla 1 yıl önce
Fitne heryeri sarmış
Uyuyun uyuyun uyandığınızda geç kalmış olmayın
Mehmet Erdoğan 1 yıl önce
Çok güzel reçete yazmışsınız hocam 1992 den beri sizi dinlıyorum Halfeti ak parti eski ilçe başkanı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?