İYİ Parti'de bir 'Bahçeli' kaçağı daha! "Evime dönüyorum..."

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "geri dönün" çağrısının ardından İYİ Parti'de bir ayrılık daha yaşandı. Kepez İlçe Başkan Yardımcısı Özgür Avcı "Evime dönüyorum" deyip partiden istifa etti.

Siyaset 10.08.2019 - 17:24 10.08.2019 - 17:24

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İYİ Partililere yönelttiği "geri dönün" çağrısının ardından, Antalya İYİ Parti Kepez İlçe Başkan Yardımcısı Özgür Avcı da partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Avcı, yaptığı açıklamada, 1,5 yıldır İYİ Parti safında yer aldığını vurgulayarak, hiçbir çalışmanın şeffaf şekilde yürümediğini ileri sürdü.

"TİCARET PARTİSİNE DÖNDÜ"

Avcı, "İl ve ilçe başkanlarını üyelerin, meclis üyelerini teşkilat yöneticilerinin seçeceği, milletvekilleri için sandık konulacağı ve akraba partisi olmayacağı belirtilmişti. Söylenenlerin tersi yapıldı. Ticaret partisine döndü." ifadesini kullandı.

"OCAĞIMA DÖNÜYORUM"

Parti içinde yaşadığı sorunlar nedeniyle istifaettiğini vurgulayan Avcı, "Genel Başkanımız Bahçeli Bey'in çağrısına kulak vererek, evime, ocağıma dönüyorum" ifadelerini kullandı.

MHP'nin Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar ile de görüşen Avcı, yeniden MHP saflarında vatan ve millet için çalışacağını bildirdi.

Yorumlar