Fenerbahçe, Portekizli teknik direktör Jorge Jesus ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan 67 yaşındaki tecrübeli teknik adam Jesus, Fenerbahçe'deki hedefini açıkladı.

Fenerbahçe, Portekizli teknik direktör Jorge Jesus ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre 67 yaşındaki tecrübeli teknik adam yıllık 3 milyon euro kazanacak.

Galatasaray'da büyük ayrılık Galatasaray'da büyük ayrılık

Sarı-lacivertli kulüp yarın Jorge Jesus için imza töreni düzenleyecek. Türkiye'deki ilk açıklamasını kulüp televizyonuna 67 yaşındaki tecrübeli teknik adam Jorge Jesus, Fenerbahçe'deki hedefini açıkladı.

Sarı-lacivertli takımın 8 yıldır hasretini çektiği şampiyonluğa ulaştırmak istediğini belirten Jesus şunları söyledi:

"Fenerbahçe tutkudur, ben de hayatınızın bir parçası olacağım. Sizlerin bu kulübe olan aşkınızı ve yaptığınız fedakarlığı ben de göstermek istiyorum. Sizler bana bu duyguları göstereceksiniz. Yaşa Fenerbahçe. Ben ve ekibim biliyoruz ki Fenerbahçe taraftarı çok tutkulu. Bizi uzun zamandır bekliyorlar. Tutkunun çok fazla olduğu çok büyük bir takımda çalışacağız. Fenerbahçe'de olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya geldim. Çünkü Fenerbahçe 8 sezondur şampiyon olamıyor. Bunu başaracağız"