CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun elektrik faturalarını zamlar geri çekilene kadar ödemeyeceğini açıklamasının ardından AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ''Birileri Kılıçdaroğlu'na operasyon çekiyor olmasın?'' sorusunu sordu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz akşam 31 Aralık'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzaladığı zamlar geri çekilene kadar elektrik faturalarını ödemeyeceğini açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun bu çıkışına AK Parti'den tepkiler geldi.

"HER VİDEODA BAŞKA BİR KURMACAYLA KARŞIMIZA ÇIKIYOR"

Kılıçdaroğlu'nun skandal açıklamalarında sosyal medya hesabından tepki gösteren AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, şunları söyledi:

"CHP lideri Kılıçdaroğlu, her videoda adeta skandal başka bir kurmacayla karşımıza çıkıyor. Önce sahte belgeyle trollere taş çıkarttı. Sonra geceliği 100.000 liralık odadan yaptığı konuşma, partililerince ifşa edildi. Şimdi de adeta provakatif cümlelerle algı peşine düştü."

"BU GÜNDEMLER KENDİSİNİ ADAYLIK YARIŞINDA ZAYIF DURUMA DÜŞÜRÜYOR"

Türk demokrasisinin kara lekesi: 27 Mayıs 1960 Türk demokrasisinin kara lekesi: 27 Mayıs 1960

Açıklamalarına başka bir tweet'te devam eden Kabaktepe, "Birileri Kılıçdaroğlu'na operasyon çekiyor olmasın? Zira ortaya koymaya çalıştığı bu gündemler kendisini parti içerisindeki adaylık yarışında zayıf duruma düşürüyor. Bizden söylemesi..." dedi.