banner29

Ruhunuzu dinlendirecek dekorasyonlar

Eviniz sizi rahatlan tek yer olması gerektiğinden onu en samimi şekilde dizayn etmek ve ettirme görevi de sizin sorumluluğunuzda olmaktadır. Evinizi şımarttığınız zaman en başta kendinizi sonra ailenizi şımartırsınız.

Kadın 24.12.2018, 23:18
Ruhunuzu dinlendirecek dekorasyonlar

Her evin kendine ait bir görsel ifadesi vardır. Bazıları neşeli bazıları hüzünlü bazıları solgun bazıları oldukça enerjik gözükür. Bu görünüm ev sahibinin nasıl bir duygu akışı içerisinde olduğu ile doğru orantılıdır. Ruhunuzu dinlendirecek dekorasyonları oluşturmak için bazı püf noktalara sahip olarak kendinizi sakinliğin akışına bırakabilirsiniz. Bu dekorasyon için izlenecek yöntemler nelerdir? İlgili olduğunuz haber için sayfamızın içeriğine bakınız.

Ruhunuzu dinlendirecek dekorasyonlar:

Dışarından eve geldiğinizde simetrik çizgiler ve simetrik bir düzen eşliğinde kendinizi düzensizlikten uzağa itecek bir dekorasyon ile oldukça sakin hissedebileceğiniz bir oturma takımını sizlere tavsiye ediyoruz. Koltuk minderlerin sayısına onlarında aynı çizgi ve desenler de olmasına özen gösteriniz. Görselliği bozacak herhangi bir detaydan kaçınınız.

- Oldukça olağanüstü ve sıradanlıktan uzak bir salon dekoru oluşturabilirsiniz. Oldukça etnik aksesuarlar, örümcek bacaklı bir sehpa, göz estetiğe uygun renkler ile yer koltukları kullanarak kendinize özgü stilini tasarlayabilirsiniz. Bu tasarım sizi ruhen olumlu bir etkiye sokacaktır.

- Sade renklerden oluşan bir eviniz varsa bununla beraber oldukça kolay pratik bir yöntem ile ruhunuzu sakinleştirebilirsiniz. Az eşya kullanımı sade renkler ile birleştiği zaman oldukça duru bir görünüm elde edeceksiniz. Gözünüzü yormayan bu görsellik sakin olma modunu da beraberinde getirecektir.

- Banyoda kullanacağınız bahçe duvar kağıtları size duş alırken ayrı bir rahatlatma yaşatacak. Yeşil renk terapide kullanılan bir renk olduğundan sizi duş alma sırasında terapi de edecektir. Esasında duş almak kasları gevşetme özelliğine sahip olduğundan aynı zamanda kullandığınız bu dekorasyon sayesinde kuş gibi hafif bir ruh ile bu mekandan ayrılmanız kaçınılmaz olacaktır. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?