Suyun içine ne koyarsak zayıflatır?

Uzmanlar zayıflama konusunda su tüketiminin önemine vurgu yaparken bizde daha kolay zayıflamanıza yardımcı olacak olan sulu karışımları derledik. Su ile tüketildiğinde kilo verdiren şeyler...

Suyun içine ne koyarsak zayıflatır?

İnsan vücudu için her gün en az 2,5-3 litre su tüketilmesi gerektiğine dikkat çeken uzmanlardan yola çıkarak suyun içine atıldığı zaman kilo vermeye bir adım daha yaklaştıracak olan karışımları sizler için bir araya getirdik. Peki su ile beraber tüketildiğinde zayıflatan şeyler neler?

LİMON VE SU

Vücudun belirli bölgelerinde biriken yağları hızlı bir şekilde yakmaya yarayan limonlu su karışımı, düzenli egzersiz hareketleriyle birlikte işinize çok yarayacak!

TARÇIN VE SU

Spor hareketleri uygulamaya gücü yetmeyen kişilerin uyguladıkları diyet listeleriyle beraber tüketeceği tarçınlı su kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Metabolizma hızını arttıran tarçınlı su, tarçın maddesindeki özlerin suya geçmesi ile tüketilmeye başlanırsa daha iyi olabilir.

ZENCEFİL VE SU

Toz halindeki zencefilin suya katılmasıyla beraber bu karışımı tüketerek zayıflamayı kolaylaştırabilirsiniz. Hazmı kolaylaştırarak sindirim sistemi içinde idealdir.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2018, 10:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
merhaba arkadaşlar
merhaba arkadaşlar - 12 ay Önce

Merhaba arkadaşlar ben iyiyim sizler nasılsınız, . sınıf matematik ders kitabı etkinliği ve cevabı. . sınıf

SIRADAKİ HABER

banner5