Kadirov'un Mahmut Hoca'yı ziyareti tepki çekti!

Çeçen cihadını ekseninden kaydıran, Putin'e olan bağlılığını her fırsatta ifade eden işbirlikçi Ramazan Kadirov'un, Efendi Hz.lerini ziyareti büyük tepki çekti.

Gündem 27.11.2018 - 12:15 27.11.2018 - 12:15

Rusya Federasyonu'na bağlı olan Çeçenistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nu ziyaret etti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e verdiği destekle bilinen Ramazan Kadirov’un heyetiyle birlikte Ustaosmanoğlu’nu ziyaret edip elini öptüğü görüldü.

Fotoğraflar Marifet Derneği'nin sosyal medya hesabından “Çeçenistan Cumhurbaşkanı Sayın Ramazan Kadirov Beyefendi Mahmud Efendi Hazretlerini (Kuddise Sirruhu) ziyaret ettiler” mesajıyla paylaşılırken ziyarete ilişkin gelen yorumlar ise dikkat çekti.

Rusya'nın kuklası olarak görülen Kadirov'un Ustaosmanoğlu'nu ziyaretinden rahatsız olanlar eleştirilerde bulundu. Yorumlarda “İnshaAllah Rus yanlısı olmaktan kurtulur Efendi hazretlerimizin himmeti ile”, “Ne kadar doğru bilinmez hidayet Allah c.c.'tan. Efendi pek razi degil gibi”, “Arkadaşlar vardır bir sebebi fitne ye gerek yok yorumları yazarken dikkat edelim lütfen”, “Biliniz ki, Allah'ın lâneti zalimler üzerinedir” mesajları yer aldı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@