Kanada'daki maske ve aşı karşıtı protestolar tüm şehirlere sıçradı! Bill Gates deccal...

Maske takmak istemeyen binlerce Kanadalı ve aşı karşıtı son olarak Vancouver kentinde geniş katılımlı bir yürüyüş düzenledi. Ellerinde taşıdıkları pankartlarda 'maskeye hayır' 'Bill Gates deccal' ve 'aşıya hayır' ifadeleri yer aldı.

Dosya 14.09.2020 - 16:17 14.09.2020 - 16:17

Kanada'nın Montreal ve Quebec kentinde geçtiğimiz günlerde binlerce kişinin katılımıyla düzenlenen 'maske ve aşı karşıtı' protestoların ardından dün de Vancouver kentinde bir protesto düzenlendi. 

BİNLERCE KİŞİ PANKARTLARLA SOKAKLARA İNDİ

Protestocuların ellerinde yer alan pankartlarda 'maskeye hayır', 'aşıya hayır', 'Oksijen önemli', 'aşı dayatmasına hayır', 'Bill Gates deccal' ve 'özgürlük' gibi ifadeler yer aldı. Protestocuların sosyal mesafe kurallarına uymadığı gibi maske takmadıkları da görüldü. 

Dikkat çeken 'Bill Gates deccal' pankartı...

ULUSLARARASI BİR DARBE

Kanada'daki protestolarda konuşma yapan dünyanın tanınmış aşı karşıtı aktivisti Jean-Jacques Crèvecœur, ''Halk sağlığı görevlilerini salgının başlangıcından bu yana ekonomimizi durma noktasına getirmek için sayıları manipüle etmekle suçluyorum'' ifadelerini kullandı. Protestolarda yapılan diğer konuşmalarda salgının 'uluslararası bir darbe' olduğu açıklamalarında bulunuldu.

Habervakti - Dış Haberler

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@