Karabulut ısrarcı! PCR testi hakkındaki iddiaları şimdi de İletişim Başkanlığı'na gönderdi...

5gvirus-Platformu sözcüsü Muammer Karabulut, PCR testleri hakkında CİMER'e gönderdiği yazıya Sağlık Bakanlığı’ndan bir cevap gelmemesinin ardından bu kez de benzer bir yazıyı İletişim Başkanlığına yolladı.

Gündem 11.02.2021 - 13:24 11.02.2021 - 13:24

5gvirus-Platformu sözcüsü Muammer Karabulut, PCR testine karşı mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. CİMER'in ardından şimdi de İletişim Başkanlığı'na yazı yolladı.

'ASIL SORGULANMASI GEREKEN OLMAYAN VİRÜSE İNANMAMIZDIR'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dikkatinin çekildiği konu ise çok basit olarak nitlendirilerek, "PCR test kitinin protoklünü kabul ettiren, Berlin Charite Viroloji Enstitüsü Prof. Direktörü Christian Drosten yazdığı makalede virüs izolatları ile ilgili elimizde materyal yok uydurduk diyor. Ve bizler de hala COVİD-19 var diyoruz. Asıl sorgulanması gereken hadise, bizlerin olmayan virüse inanmamızdır." denildi. 

İşte Karabulut'un CİMER’e yolladığı yazı:

Sayın Cumhurbaşkanım,

Daha önce 24 Ocak 2021 tarihinden itibaren yolladığımız başvuruların Sağlık Bakanlığına gittiği bilgisini almış bulunmaktayım. Ama Sağlık Bakanlığının, “evet PCR testi yanlıştır.” itirafında  bulunmayacağı için, başvurumuzu  tekrar ivedi olarak bilginize sunmak istedim.

PCR Test ile ilgili şahsınızı ve makamınızın dikkatinizi tekrar çekmek istediğimiz husus, bu testler ile yapılan bütün tespitlerin yanlış, dolayısı ile uygulamaların da  doğru olmadığı yönündedir.

DSÖ’nün 17 Ocak 2020 yılında ki kabul ettiği protokolde, orijinal olarak yayınlanan uzantıda (*),  Virüs İZOLATLARI ile ilgili elimizde hiçbir materyal / Yani enfekte olmuş bir kişiden, veya doğal ortamdan elde edilmiş, laboratuvar kökenli olmayan, mikrobiyal veya viral anlamda saf bir numune yok diyor. Açıkçası Covid-19 tanısı konmuş hasta yoktu, laboratuvarda uydurduk diyorlar.

Fakat diğer tarafta hala bu sahte PCR testi ile  ANTALYA Valiliği'ne bağlı İl Umumi ve Hıfzıssıhha Kurulu’nun salgınla ilgili 9 Şubat tarihli 'olağanüstü' toplantısında, insan sirkülasyonun fazla olduğu kalabalık alanlarda herkese, semptomu olsun veya olmasın, uygun görüldüğü takdirde test yapılması karar vermesi de anlaşılır gibi değildir.

Sayın Cumhurbaşkanım,

PCR konusunu anlamak için bilim insanı olmaya gerek yok. Zaten bu PCR test tanı kitini yapan kişi hakkında da Berlin’de dava açılmıştır. İsteğimiz bu kadar net olan bir konu bilgi hakkında,  halkımıza ve ülkemize daha fazla zarar verilmemesi ve gereğinin yapılmasıdır.

Bilgilerinize gereği için arz olunur.

Yorumlar (1)