Kartepe İHH'dan KUDÜS konferansına Davet!

İHH Kartepe Temsilciliği dünya mazlumları yararına düzenlediği Kudüs Konferansının konuşmacısı TV programcısı Bülent Deniz olacak.

Filistin 02.02.2019 - 23:15 02.02.2019 - 23:15

7 Şubat Perşembe günü Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenecek olan konferansın konuşmacısı TV programcısı Bülent Deniz olacak. Kartepe TÜGVA ve İlim Yayma Cemiyeti iş birliğiyle gerçekleşecek programda Dünya Müslümanlarının sorunlarına dikkat çekilecek.

"TÜM KARTEPE DAVETLİDİR"

İHH Kartepe yöneticilerinden Yunus Soyyiğit ve Murat Yavuz tüm siyasi partileri ve Kartepe esnafını bire bir ziyaret ederek hem sohbet ediyor hem de konferansa davet ediyorlar. Yıldız Mühendisliğin sahibi Murat Yıldız'ı ziyaret eden Yunus Soyyiğit konuşmasında; "Gönül coğrafyamızda kan ve gözyaşı durmuyor. Bizler, bir vücudun azaları gibi bir ve beraber olmadıkça, ümmet olarak ortak hareket etmedikçe Kudüs özgür olmayacak. Hep birlikte Kudüs özgür olana kadar mücadelemiz devam edecek. Müslümanları, gençlerimizi bilinçlendirmeli, Kudüs'e sahip çıkmalıyız. Bu anlamda daha çok bilinçlenmek adına bizlerde üzerimize düşen görevi yerine getirmek ve bir konferans düzenlemek istedik. Tüm Kartepemiz davetlidir" dedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@