Kemal Atatürk'den prim yapmaya devam!

Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in çıkardığı Mustafa Kemal kitabı, yeni bir baskıyla okurlarıyla buluşuyor. Özel baskı kitabın birim fiyatıysa 2 bin 500 lira.

Gündem 21.01.2019 - 08:55 21.01.2019 - 08:55

Kemalizmi özde benimsemekten çok kaymağını yemekle meşgul olan kesim, aralıksız PR çalışmasını sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda çıkardığı Mustafa Kemal kitabıyla adından söz ettiren Yılmaz Özdil, bu sefer de aynı kitabın özel baskısıyla raflardaki yerini alacak.

1881 adet çıkartılacak olan kitabın fiyatı ise dudak uçuklatıyor.

2 BİN 500 TL'YE SATILACAK

Özel baskı kitap, Atatürk'ün hatırası adına 1881 adet basıldı. Özel deri ciltleme işlemleri ve farklı tekniklerin kullanıldığı belirtilen kitap, 2 bin 500 TL'ye satışa sunulacak. Satışın duyurulmasının ardından Yılmaz Özdil ve yayınevine, büyük tepki geldi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

Yine Atatürk'ün hatırasına ithafen 23 Ocak saat 9'u 5 geçe satşa sunulacak olan kitabın tanıtımı, sosyal medyada büyük tepki gördü. Yayınevine ve Özdil'e yönelik tepkilerini dile getiren sosyal medya kullanıcıları, bu durumun Atatürk sömürücülüğüne gittiğini belirtti. Tepkilerin büyük bir çoğunluğu da kitabın fiyatı üzerine oldu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@